Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 135
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
Presuda protiv Blaže Petrovića ovisi o HZZO-u
Povratak na članak

Pitanje za 150.000 kn: Je li Petrović bolovao 11. ožujka 1997. godine

Stjepan Semulić tužbom traži od kontroverznog poduzetnika da mu vrati novac koji mu je, kako tvrdi, posudio 1993. godine, a Petrović mu nije vratio

Komentari 5

DU
Deleted user
23:33 15.03.2017.

rodoljubi secu i otimaju .malo u bosnu a malo u hrvatsku de ljepse tu duze ,ali moram napomenut da mi tog komunalnog redara nije zao ,drugi puta manje pricati vise raditi

VL
OB
-obrisani-
23:27 23.02.2010.

kakav je ovo članak? koje ovlasti? u kojoj ustanovi je radio? izgleda se radi o nekom hns-ovcu pa se javno ne govori? a možda je i ezdipovca? u svakom slučaju da ima barem susjeda kumovog brata u hdz-u, to bi sigurno blio navedeno???

VL
RA
razočarani1
23:37 23.02.2010.

što se ne zatvori ovaj kriminalac i prevarant.....osobno sam osjetio njegovu bahatost.ali na sreću dobio sam novce uz pomoć nekih ljudi....

VL
MY
mystery023
00:19 24.02.2010.

ukrao 9 milijuna kuna i onda se brani sa slobode sa jamčevinom od 2 milijuna kuna koje je ukrao. Krasno. Bravo sudac, bravo pravosuđe, ma bravo svima upletenima, jedan veliki pljesak za vas sve.

VL
ZA
zagorec55
10:28 24.02.2010.

o tim bosancima vam pričam a ne o svojim kolegama s gradilišta

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.