Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 157
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
IDUĆI TJEDAN SASTANAK
Povratak na članak

Piletić: Radimo na utvrđivanju minimalne bruto plaće za 2024. godinu

Ministarstvo gospodarstva i Vlada posljednjih dana obavili su razgovore s predstavnicima trgovačkih lanaca i banaka oko regulacije cijena proizvoda, a danas se objavljuje i novi paket mjera

Komentari 4

TI
TinaNina84
11:34 14.09.2023.

Dignut će max 60-70 eura neto. Plaće bi se trebale usklađivati sa inflacijom. Minimalna plaća nebi smjela biti ispod 1000 e.

VL
LO
luka_os
14:51 21.09.2023.

Treba isplacivat svima bruto 2 placu na racun pa neka ljudi vide koliko zaradjuju i koliko drzava uzima

VL
Avatar Hrvatski-Čovik
Hrvatski-Čovik
11:33 14.09.2023.

Rade na utvrđivanju minimalne balkanske bruto plaće za 2024. godinu i skoro 100 posto če se lokalni domoljubi uz nju još teže osjećati kao svoji na svome i itekako osjetiti da imaju Hrvatsku.

VL
KU
kuglanje
11:29 14.09.2023.

MINIMALNA BRUTO plaća ne smije biti manja od 1500 EUR Tek tada će nam netko ostati u HR

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.