Pijan šetao s dvije bombe u ruci stubištem zgrade
Dragan S. (59) kod sebe je imao bombe M-52 i M-57, a policija ga je nakon dojave susjeda pronašla u njegovu stanu
Komentari 2
ZL
takve tipovi nisu za okolis sada na prisilan rad bar jedno8 godina mada toga kod nas nema vec sutradan bice vani i nastaviti tako nesto dok nekome stvarno ne napravi
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Sad kad se otrijezni neće se moći napiti nekoliko godina