Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 25
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
OTIŠAO PJEŠICE KUĆI

Pijan kao majka: Pogledajte s koliko je promila vozio ovaj muškarac koji je skrivio nesreću u Sisku

Zagreb: Velika policijska akcija kontrole vozača i alkotestiranje
Filip Kos/PIXSELL
24.11.2025.
u 13:39

Nesreća se dogodila jučer ujutro u Sisku

U nedjelju oko 8.30 sati u Ulici Olivera Potzla u Sisku dogodila se prometna nesreća s materijalnom štetom, a kada je policija otkrila tko je izazvao nesreću imali su što i vidjeti. 

Naime, nesreću je izazvao 44-godišnjak koji je pod utjecajem alkohola od 4,74 promila sišao van kolnika i udario u metalni stup. Nakon toga je pješice napustio mjesto događaja, a vozilo ostavio na mjestu događaja. Ubrzo je pronađen na adresi prebivališta.  
 
Zbog visokog stupnja alkoholiziranosti vozač je prevezen u sisačku Opću bolnicu na promatranje i otrježnjenje. Protiv vozača slijedi podnošenje optužnog prijedloga nadležnom Općinskom sudu, izvijestila je PU sisačko-moslavačka. 

Još nema komentara

Nema komentara. Prijavite se i budite prvi koji će dati svoje mišljenje.
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.

Želite prijaviti greške?

Još iz kategorije

Kupnja

Pretplata