Božo Petrov i Nikola Grmoja u zagrebačke izborne jedinice
Svoje izborne liste slažu uglavnom na temelju anketa koje su radili na terenu i na njima će u cijelosti poštivati žensku kvotu
Komentari 66
ti petrov drzi taj dobro placen posao jer bojeg neses naci ni u wahigtonu
Berač mandarina u Metković, tamo mu je mjesto, tamo putuje svaki tjadan.
Najnovije komentare daje Vojislav Radaković koji nema hrvatsku tipkovnicu. Vlaški posli
Nigdje na svitu ti nemozes biti u izbornoj jedinici ako nisi izglasan od gradana Hrvatske i moras zivjet u toj jedinici. Samo u Hrvatskoj se trci gore dolje i love se za fotelje. Taj zakon triba promijenit zauvjek tako da lokalni biraci biraju svoga a ne nekog iz Metkovica za sabor.
Je li poduzetnica osoba koja radi u poduzetničkom centru i daje informacije poduzetnicima i obrtnicima, kao otvoriti tvrtku ili obrt ? Postoji li još onaj "sanaderov Hitro HR" je li i to poduzetica ili .... ? Mnogo je teže raditi teže raditi i zaraditi, nešto stvoriti i naplatiti, robu ili uslugu , u današnjem poduzetništvu u Hrvatskoj no govoriti poduzetnicima formalnosti, koje ne podcijenjujem , ali veliko je pitanje koliki je njihov dijapazon ," od proizvodnje, maretinga, tržišta, fimnancija, napalate i obveza poreza, doprinosa , i nameta.
koga briga? posve beskorisna informacija
Petrov za Zagreb nije loša zamisao, ali ako njegov put svaki tjedan do Metkovića bude 87.000 kn ne bumo više pjevali "još Hrvatska nije propala".
usrecena braca
Niste li se nedaj Boze sjetili poslat pomoc Makedoniji?
alaj smose sastali becari,vesela druzina
a da grizli-božo pokuša u puli, tamo su svi rodoljubi koji vole otadžbinu
Božo je (za sad) jedini političar bez mrlje! Zato ga svi pokušavaju ocrniti sa smiješnim optužbama. Ne daj se Božo!
Petrov možda do sada nije ništa pokazao (nije ni mogao sa 15 zastupnika), ali bar je ometao druge u krađi i uzdrmao političku scenu.
Može se nekome Most svidjeti ili ne svidjeti, ali dosljedni su u svojoj ideji i programu te će biti treća stranka na izborima i vjerojatno bez njih neće biti moguće sastaviti Vladu.
I ja isto...za MOST
Hoce li sad optuziti Orepica ili Oreskovica za prisluskivanje?
Da kapetan Božo Petrov i krt Nikola Grmoja imaju petlje oni bi se kandidirali u Metkoviću. Bili bi tamo gdje se bije bitka na Neretvi. Kao što je Tito bio i na Neretvi i na Sutjesci i kao što je Tito ljetovao na Brijunima u doba trščanske krize i to na puškomet udaljen od američke VI flote. A što epigoni poput FTea rade u sred rata? I oni letuju na Brijunima daleko od bilo kakve bojišnice. Da je Franjo Tuđman bio poput Tita ljetovao bi na samom početku rata na Prevlaci. Eh ti liliputanci koji se odmah povuku čim im predsjednica pokaže nešto.
Lopov Sanader, lopovski HDZ.
MOST... HDZ podruznica iz Metkovica... Bilo bi korektno da kazu ljudima da ce s HDZ-om, a ne da glumataju nekakav treci put...
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
i grmoja i božo-puž bi spol promijenili i plesali can-can ako treba samo da ostanu u igri prijestolja za novu vladu,