Pas srušio na pod i izgrizao nesretnu prolaznicu
PU Istarska izvijestila je da je psa bez nadzora ostavio muškarac kojem je pas bio povjeren na čuvanje
Komentari 18
U naprednim državama eu je to odprilike tako Za tu glupost krivac snosi sljedeće konzekvenci-je . Naplatiti mu sve ukupno liječenje, izlazak hitne je normalno, te izostanak sa posla ; i odštetu za bolove i pretrpljeni strah . Ovisno ovisno o slučaju možda se negdje sabere 4- 5000 eura sve skupa !? I naravno prekršajna kazna koja je propisana za ovo što odredi sud...
i nikome ništa,žena izgrižena,vlasnik odsutan,čuvar psa nemaran
Vratit mu psa pod hitno ,pa neka njega pas grize 24 sata.
Nije problem u zivotinjama, problem je u ljudima. Kako ocekivati odgovornu brigu za zivotinje kada se masa ljudi ne brine ni o svojoj vlastitoj djeci?
Svaki dan po gradovima stotine pasa hodaju bez nadzora a njihovi vlasnici bahato odbijaju drzati ih svezane. Policija ignorira sve to. I onda se dogodi ovo. Jesmo li robovi poremecenog sustava vrijednosti gdje su psi vrijedniji od ljudi?
Taj muskarac nije trebao primit takvu odgovornost, jer vjerovatno ima IQ ravan broju cipela.
Da je imala UZV rastjerivač pasa, to joj se ne bi dogodilo
nije kriv pas nego taj koji ga je ostavio bez nadzora; a imam ja još jednu teoriju koja možda i nije tak bez veze; kako je sve više zlostavljanih životinja, pasa i mačaka a i konja i drugih, životinje se počinju buditi, dosta im je terora i kreće lagana osveta prema čovjeku; sad, na žalost, nagrabusit će i oni koji nisu krivi, ko ova žena; ali, koliko pasa i mačaka nagrabusi od zlostavljača...a isto tak nisu krivi? možda vam ovo zvuči suludo, ali mislim da nisam baš na krivom tragu...i iskreno, skoro da bih se i radovao da životinje dignu revoluciju pa ko' živ, ko mrtav..koliko je samo ljudi koji se iživljavaju na njima? čovječanstvo tak i tak je ošlo u kvas zbog svojih shranja...red je da zemlju preuzmu bolji od nas. a to su životinje
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Svakih par tjedana sličan slučaj, a ništa se ne mijenja. Da slučajno, ne daj Bože, strada netko od ukućana ili čak pudlica, visoko pozicioniranog političara, nešto bi se vjerojatno pokrenulo. Užas!