Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 150
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
Teško ozlijeđena
Povratak na članak

Pas srušio na pod i izgrizao nesretnu prolaznicu

PU Istarska izvijestila je da je psa bez nadzora ostavio muškarac kojem je pas bio povjeren na čuvanje

Komentari 18

VE
verica2
13:50 26.12.2014.

Svakih par tjedana sličan slučaj, a ništa se ne mijenja. Da slučajno, ne daj Bože, strada netko od ukućana ili čak pudlica, visoko pozicioniranog političara, nešto bi se vjerojatno pokrenulo. Užas!

VL
MX
Mister X
14:22 26.12.2014.

U naprednim državama eu je to odprilike tako Za tu glupost krivac snosi sljedeće konzekvenci-je . Naplatiti mu sve ukupno liječenje, izlazak hitne je normalno, te izostanak sa posla ; i odštetu za bolove i pretrpljeni strah . Ovisno ovisno o slučaju možda se negdje sabere 4- 5000 eura sve skupa !? I naravno prekršajna kazna koja je propisana za ovo što odredi sud...

VL
BI
biciklistica
19:54 26.12.2014.

i nikome ništa,žena izgrižena,vlasnik odsutan,čuvar psa nemaran

VL
Avatar d-ano
d-ano
13:41 26.12.2014.

Vratit mu psa pod hitno ,pa neka njega pas grize 24 sata.

VL
SA
samoborka
14:01 26.12.2014.

Nije problem u zivotinjama, problem je u ljudima. Kako ocekivati odgovornu brigu za zivotinje kada se masa ljudi ne brine ni o svojoj vlastitoj djeci?

VL
BO
boeing777
13:36 26.12.2014.

Svaki dan po gradovima stotine pasa hodaju bez nadzora a njihovi vlasnici bahato odbijaju drzati ih svezane. Policija ignorira sve to. I onda se dogodi ovo. Jesmo li robovi poremecenog sustava vrijednosti gdje su psi vrijedniji od ljudi?

VL
LI
Lisnjak
17:14 26.12.2014.

Taj muskarac nije trebao primit takvu odgovornost, jer vjerovatno ima IQ ravan broju cipela.

VL
XN
xnet0822
16:14 26.12.2014.

Da je imala UZV rastjerivač pasa, to joj se ne bi dogodilo

VL
ME
Merlin
14:47 26.12.2014.

nije kriv pas nego taj koji ga je ostavio bez nadzora; a imam ja još jednu teoriju koja možda i nije tak bez veze; kako je sve više zlostavljanih životinja, pasa i mačaka a i konja i drugih, životinje se počinju buditi, dosta im je terora i kreće lagana osveta prema čovjeku; sad, na žalost, nagrabusit će i oni koji nisu krivi, ko ova žena; ali, koliko pasa i mačaka nagrabusi od zlostavljača...a isto tak nisu krivi? možda vam ovo zvuči suludo, ali mislim da nisam baš na krivom tragu...i iskreno, skoro da bih se i radovao da životinje dignu revoluciju pa ko' živ, ko mrtav..koliko je samo ljudi koji se iživljavaju na njima? čovječanstvo tak i tak je ošlo u kvas zbog svojih shranja...red je da zemlju preuzmu bolji od nas. a to su životinje

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.