Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 17
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
ZAVRŠEN PREGLED

Panika na sarajevskom aerodromu: Putnici i osoblje evakuirani zbog nepoznate prtljage

Međunarodni aerodrom Sarajevo
Foto: Davor Puklavec/PIXSELL
1/5
20.01.2025.
u 13:58

Nakon završetka pregleda, redovni operativni procesi na aerodromu nastavljeni su bez kašnjenja

Danas je na Međunarodnom aerodromu Sarajevo uočena napuštena prtljaga, zbog čega su odmah poduzete sigurnosne mjere. U skladu s procedurama, svi putnici i zaposlenici brzo su evakuirani kako bi se osigurala njihova sigurnost. Nakon temeljite inspekcije od Granične policije Bosne i Hercegovine, utvrđeno je da prtljaga ne predstavlja nikakvu prijetnju za sigurnost zračnog prometa, putnika, osoblja ili okolice, izvijestili su iz Sarajevskog aerodroma za N1 BiH.

Nakon završetka pregleda, redovni operativni procesi na aerodromu nastavljeni su bez kašnjenja. „Zahvaljujemo putnicima i ostalim korisnicima usluga na razumijevanju i suradnji tijekom provedbe sigurnosnih mjera, koje su ključne za osiguranje maksimalne sigurnosti svih prisutnih“, poručili su s aerodroma.

>>> Pitali smo umjetnu inteligenciju koji bi narodi mogli nestati u sljedećih 100 godina, odgovor bi vas mogao zabrinuti

Međunarodni aerodrom Sarajevo
1/11
Ključne riječi

Još nema komentara

Nema komentara. Prijavite se i budite prvi koji će dati svoje mišljenje.
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.

Želite prijaviti greške?

Još iz kategorije

Kupnja

Pretplata