Ovo je fra Šimina bankarica, pustili su je iz istražnog zatvora
Istražni zatvor zamijenjen je mjerama opreza. J. Bilonić dobila je zabranu napuštanja mjesta boravka, odnosno grada Splita i zabranu kontakta s fra Šimom Nimcem
Komentari 41
ma ja jesam čovik vjernik, i nije mi ža ni u Crkvu dati, i dok budem moga zarađivati i davat ću svetoj materi Crkvi, ali kad vidim fratra da ne živi po zavjetu skromno, kako franjevac mora, e taj mi ne triba, eno takvome bankarice budala
a s kim vi bankarite?
+ - 30.10.2012. u 22:26h mar111 je napisao/la: pa nije baš neka faca da bi čovjek trebo poludit za njom hahaahah ---- Nismo ju vidjeli u cjelosti, kao fra.S ovo malo detalja, mora da je dobra i praktična. Joj, Bože,, ja sam poludio i zbog puno lošijih.
-jwayne- i ja im želim svu sreću u budućem zajedničkom životu, ali prvo kad se dokaže njihovo zlodjelo neka odsluže svoje kao sav ostali svjet , a ako se dokaže da su nevini , neka odmah uživaju,
Ali valjda zbog vjerskih opredjeljenja ne prati "Sulejmana"pa je prikraćen za ponudu.
Fra Šime ima ukusa za žene,svaka čast!
Za četri miliona mogo je nabavit i štogod bolje.
No za 2000000 EUR-a je mogao dobiti i onu instruktoricu zumbe!
A za 4 i cijeli manekenski establišment bivše Juge!
Ona je pokvarena a on još i više. Kaže Šime z komplicirano je objasnizi zašto je uzeo pare . E moj glupavi šime. Nema tu ništa kompliciranog. Vrati pare kome pripadaju a ti skidaj abit koji zi šporka i odlazi jer takvih kao ti koji su prodali dušu đavlu netrebamo. Imao si do sada vremena da vratiš pare ali nisi znači da demaš ni najmanje srama ni pokajanja.
Ma, Sulejman je jadan, samo 600 žena ( uključujući i one u pripremi i pričuvi). Fra i Don imadu cijelu pastvu i šire. Sve se podastiru i bore da budu barem prve dvije. A Sulejman je morao voditi još i ratove, donositi zakone, diplomaciju i td. A fra ne. On ga samo vužgi ( vužgi kajkavski znači "raspali")
Dobra,je dobra.
Fra Šimu kandidirati za gradonačelnika Splita.Svaka čast don Grubišiću, ali je već malo ostario, budući da ima preko 75 godina. Ovaj fra Šime bi nas bolje zabavljao nego Kerum i njegova seka.A što se tiče glasova boljih polovica, tu je u prednosti pred svima.
i tata bi sine!!
Bez Love Fra Sume nebi imao sansu jer svi mi znamo gdje je Lova tu su i dobri Komadi.
+ - 31.10.2012. u 08:41h melkior007 je napisao/la: ___________________________________________________________ u ovoj truleži od zemlje ovakve ofucane fore su zabavne još jedino zadnjim idiotima
"u ovoj truleži od zemlje ovakve ofucane fore su zabavne još jedino zadnjim idiotima" potpisujem !!!
Dobra!
Gle, popu simi bankarica na zlobodi, a on nije.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Biti će pritvoreni mali prekršitelji, a ovaj dvojac dobiti će od države ispriku i obečašćenje, poradi boravka u istražnom pritvoru. Sramota od pravosudnih organa u Splitu, kada oni da li zahvaljujući korumpiranim odvjetnicima puštaju na slobodu prekršitelje. Možda nije primjerenojereno nazvati ih pronevjeriteljima. Kako mogu pojedinci moliti za fra Nimca, kada je on u istom rangu sa Sanaderom , Polančecom i ostalima koji su neko vrijeme bili pritvoreni a danas šetaju diljem Hrvatske. Danas jedni druge prozivaju, i uspijevaju biti oslobođeni. Trebali bi i mi ugledati se u sve pronevjeritelje, kriminalce, nastojati se obogatiti, te imati tada pristup exponiranim odvjetnicima, i nakon kratkog pritvora zadržati veći dio ostatka bogatstva i šetati kao i oni diljem države. Ovi vladajući, kao i prethodnici, ništa nisu sposobni učinkovito rješiti za dobrobit većine građana, već isključivo rješavati u svoju korist. Ovo je zaista sramotan čin cijelog splitskog sudstva.