Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 26
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
fascinantno
Povratak na članak

Ova optička iluzija otkrit će trebaju li vam naočale

Vidite li Marilyn Monroe ili Alberta Einsteina? Pročitajte zbog čega je to bitno

Komentari 27

CA
capto a parva
21:09 13.05.2015.

... Albertova sličnost s Marilyn je očigledna ...

VL
Avatar Victorious
Victorious
21:28 13.05.2015.

Istraživačko novinarstvo na svome vrhuncu!

VL
NL
nenad.levar
21:13 13.05.2015.

idioti pa nema merlinka brkove

VL
GU
Gumba017
01:40 14.05.2015.

Oni koji vide Marylin se nisu seksali malo duze vrijeme.

VL
JO
joe12345
22:20 13.05.2015.

ma kakva merlinka ja vidim brku.

VL
OP
openheimer2
21:10 13.05.2015.

znamo to već iz nekih stranih novina vijest od prije mj dana a niste obj zasto je tako

VL
Avatar spokivg
spokivg
07:47 14.05.2015.

ja vidim bijelog miša!!!

VL
BU
Bulaba
07:53 14.05.2015.

Ja vidim Marasa.

VL
BL
bambo.laja
21:34 13.05.2015.

Merlinka se dobro vidi kad se slika polegne i kad se gleda od brade prema celu i kosi. fora. :-)

VL
BR
brčko
00:00 14.05.2015.

"okulistu"?!?!?

VL
DE
demokršćanin
11:45 14.05.2015.

Pogledate li 30 stupnjeva u lijevo vidjet ćete Nives Celzijus.Ako to ne vidite trebate cvikere za sunce.

VL
TH
than
16:02 14.05.2015.

Oni sa manjom dioptrijom trebaju pogledati sliku sa vece udaljenosti. Naravno za one koji imaju problema sa gledanjem u daljinu, a na blizo dobro vide. Samo treba naci tocku kada se vid pocne 'mutiti'.

VL
IM
Immanuell
09:26 14.05.2015.

Ha - ha - ha! Svašta na svijetu...... Kad polegneš sliku pa je gledaš dvodimenzionalno, možeš vidjeti Merlinku...... Ovako, da si skroz ćorav, nema šanse da je vidiš. Ja sam se napregnuo iz petnih žila i nisam je uspio vidjeti, iako mi vid zbog godina definitivno polako slabi...... Možda slabi jako polako, pa zato.....

VL
Avatar Istina je voda duboka
Istina je voda duboka
09:28 14.05.2015.

Uz sav trud i maštu ne vidim Merlinku ...

VL
DU
Deleted user
11:37 14.05.2015.

Najlakše ćete vidjeti merlinku ako "stisnete" oči, škiljite. Pokušajte se i udaljavati ili približavati ekranu.

VL
OB
Objektivno...
11:50 15.05.2015.

Ako je Marylin imala brkove, onda je to ona

VL
DU
Deleted user
08:21 14.05.2015.

Meni se ukazao pokojni maršal sa porukom da je vrijeme da njegovi odu.

VL
ZE
zebac
09:17 14.05.2015.

ja vidim severinu

VL
AM
Axis Mundi
23:47 13.05.2015.

ako itko ovdje vidi Merlinku, častim ga večerem. koje gluposti...

VL
Avatar Idler 3
Idler 3
23:35 13.05.2015.

Ja kad malkice zažmirim vidim Margaret Thatcher >;-))

VL
« 1 2 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.