Ova optička iluzija otkrit će trebaju li vam naočale
Vidite li Marilyn Monroe ili Alberta Einsteina? Pročitajte zbog čega je to bitno
Komentari 27
Istraživačko novinarstvo na svome vrhuncu!
idioti pa nema merlinka brkove
Oni koji vide Marylin se nisu seksali malo duze vrijeme.
ma kakva merlinka ja vidim brku.
znamo to već iz nekih stranih novina vijest od prije mj dana a niste obj zasto je tako
ja vidim bijelog miša!!!
Ja vidim Marasa.
Merlinka se dobro vidi kad se slika polegne i kad se gleda od brade prema celu i kosi. fora. :-)
"okulistu"?!?!?
Pogledate li 30 stupnjeva u lijevo vidjet ćete Nives Celzijus.Ako to ne vidite trebate cvikere za sunce.
Oni sa manjom dioptrijom trebaju pogledati sliku sa vece udaljenosti. Naravno za one koji imaju problema sa gledanjem u daljinu, a na blizo dobro vide. Samo treba naci tocku kada se vid pocne 'mutiti'.
Ha - ha - ha! Svašta na svijetu...... Kad polegneš sliku pa je gledaš dvodimenzionalno, možeš vidjeti Merlinku...... Ovako, da si skroz ćorav, nema šanse da je vidiš. Ja sam se napregnuo iz petnih žila i nisam je uspio vidjeti, iako mi vid zbog godina definitivno polako slabi...... Možda slabi jako polako, pa zato.....
Uz sav trud i maštu ne vidim Merlinku ...
Najlakše ćete vidjeti merlinku ako "stisnete" oči, škiljite. Pokušajte se i udaljavati ili približavati ekranu.
Ako je Marylin imala brkove, onda je to ona
Meni se ukazao pokojni maršal sa porukom da je vrijeme da njegovi odu.
ja vidim severinu
ako itko ovdje vidi Merlinku, častim ga večerem. koje gluposti...
Ja kad malkice zažmirim vidim Margaret Thatcher >;-))
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
... Albertova sličnost s Marilyn je očigledna ...