Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 119
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
kriju li odgovore?
Povratak na članak

Otvaraju se sefovi Željka Ražnatovića Arkana

O Arkanovim sefovima, koji je jedno vrijeme 90-ih godina bio i član Skupštine Srbije, bilo je riječi i na suđenju njegovoj supruzi Svetlani Ražnatović

Komentari 9

JA
jamanuša
14:09 21.01.2014.

lako je srbima kad imaju više ministara vanjski pioslova poput " Nesvesne Pušić" koja im krči pute.

VL
DU
Deleted user
13:52 21.01.2014.

Nastupila je apolutna zastara reći će Nobilo i državno odvjetništvo neće se žaliti

VL
Avatar neodgovorni
neodgovorni
18:16 21.01.2014.

nas hrvate ne zanima di su ubijeni muslimani to je izmedju srbije i bih,nas zanima sta je s 900 nestalih nasih i vjerujem da ce nasa vlada cijenit iskrenost srpske strane kakva god ona bila samo da je iskrena...

VL
DO
domoljubxy
12:45 21.01.2014.

Pa sigurno da se ti sefovi trebaju otvoriti a što se tiće ustaša vjerujem da će tamo pisati koliko srbi koji su živjeli tada u ndh mrzili Hrvatsku i koliko su samo sabotaža poćinili također i ubojstva pa je logićno i danas da svaka slobodna država postupa sa teroristima.

VL
JA
jamanuša
14:47 21.01.2014.

dajte gavranu iz Sajkovića da otvori sef kako bi bilo potpunija uloga oko Arkana

VL
KO
KonstantinZac
07:52 22.01.2014.

Definitivno sam za to da svi zlocinci odgovaraju. Moze li mi netko reci sta je sa tetkom moje majke koja je ,,nestala" 1991 iz sela Klisa kod Lipika. Nije ,,pobjegla" sa ostalim Srbima vec je vjerovala da joj nece nitkoo nista jer je stara. Da, i nije samo ona tom prilikom nestala. Znaci iskljucivo sam za to da se pronadju nestali kako Hrvati, tako i Srbi.

VL
Avatar nikola.petrovic.927
nikola.petrovic.927
12:37 21.01.2014.

kada ce da se otvore vatikanski sefovi da se utvrdi koliko dragocenosti ima od ubijenih srba jevreja roma i drugih naroda koje su streljale ustase i nacisti

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.