Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 221
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
šogoricino je
Povratak na članak

Ostojić: Ne čudi me da se sada izvlači tema zemljišta u Balama

– Osobno nisam kupio, urbanizirao ni prodao bilo kakvo zemljište na području općine Bale – naglašava Ostojić

Komentari 15

Avatar Nihon no Koku
Nihon no Koku
09:36 04.03.2013.

Nova Fini Medija

VL
OB
-obrisani-
09:40 04.03.2013.

ovakovom izjavom vrijeđa inteligenciju Hrvata !!!!!!!!!!!

VL
M2
meri_22
09:40 04.03.2013.

Ako se svako malo izvlaci ta tema,onda je to,dragi ministre,razlog vise da se sve detaljno procesuira. Bit cete ili krivi ili oslobodeni krivnje.

VL
CR
Croasan
10:22 04.03.2013.

Pa što hoćete ljudi ! Lijepo vam čovjek kaže da on OSOBNO nije kupio, urbanizirao, niti prodao bilo kakvo zemljište i treba mu vjerovati. To je učinio netko drugi, zar ne gospon Ostojić.

VL
OB
-obrisani-
10:39 04.03.2013.

Ministre nije važno zašto tko izvlači i kada, nego je li istina ili nije, imaš li veze s tim ili nemaš?! Teško ćeš se izvući i dokazati kako nisi umnožio blago! Isus je rekao "činiti ćete čuda veća od mene budete li imali vjere"! U to vjerujem, pa evo ovo je doduše negativno čudo ali je čudo, da jedna ista zemlja prije Ostojića košta osamstotisuća HRK, a nakon Ostojića 25 milijuna! Doista čudo, ali kažnjivo čudo!

VL
GU
gustirna
10:47 04.03.2013.

pa 'drzavni tuzioc' je stalno govorio da je sanader 'čist' te je hvalio sanadera. sve dok mu gazde nisu naredili drugacije.sad dobro,sanader barem deklarativno nije bio crveni, jer da je kojim slucajem bio,danas bi vladao umjesto robijao.

VL
CH
chemica
11:43 04.03.2013.

Meni su odbili "urbanizaciju" zemljišta ( stručno pogrešan naziv, ali dobro) jer nisam dao dovoljno veliku pinku. U isto vrijeme su doseljenicima s Kosmeta to isto omogućili stotinjak metara zračne linije dalje. Jedan od njihovih mnogobrojnih zahtjeva je kod promjene GUP-a čak podržao i Miroslav Rožić, tadašnji HSP-ov zastupnik u Skupštini grada Zagreba. Eto, tako vam to ide. Mito ili debela veza među političarima, vjerojatno također "podebljana" plavom kovertom ili "samo" rodbinskim vezama, kao u Ostojićevom slučaju. Nacionalna sramota. kada se "najbolji" među nama spuštaju na razinu ciganskog trgovca.

VL
MC
mcmarko
11:53 04.03.2013.

nisi ti ništa napravio, kao ni jakovčić, ni sanader, ni barišić, ni šeks. nitko nije ništa napravio. samo obitelj tvoje žene i ti apsolutno nisi imao pojma što tvoja žena i njezina obitelj radi, ali dobro si znao kakve "projekte i širenje investicijama planira". ideš na brzo suđenje, oduzme ti se sve, i bližoj i daljoj obitelji, pa gaće na štap. a primio si i lijepu otpremninu prije nego si postao ministar. sigurno su ti zemlju urbanizirali na lijepe oči. fuj. gadite mi se. i još sve besplatno.

VL
CI
cicibela
13:12 04.03.2013.

Uvijek je zanimljivo kako se prostorni plan razvija u željenom smjeru tek kada parcele dođu u vlasništvo određene interesne grupe. Dok je zemljište u vlasništvu običnog "malog" čovjeka, ne vrijedi ništa, ali čim ga zgrabe velike ribe odmah mu se promijeni namjena, a cijena skoči u nebo. Naši mađioničari su svjetsko čudo.

VL
OB
-obrisani-
13:16 04.03.2013.

Postovani! Nije moje, od šogorice je Ostojić: Ne čudi me da se sada "izvlači " tema zemljišta u Balama * ???????? ;-)))))))) Ah Ostojicu, to se jako lako provjeri. Slijedi samo trag novca. Od kud sogorici novac? Da li jeDa li je platila porez na zaradjeni novac itd. Lijep pozdrav!

VL
ST
stric8
13:23 04.03.2013.

... ...sve je ovo samo zbog jakovčićeve izjave ...da je "plan 21" ...velika obmana Hrvata ...i naravno ...zbog nadolazećih lokalnih izbora ...i borbe za vlast u Istri ...jer SDP i IDS su suparnici na lokalnoj razini

VL
ST
stric8
13:26 04.03.2013.

... ...da današnji vladajući žele raditi po zakonu ...najprije ...bi kaznili Antešića ( sdp ) koji je na otoku Rabu napravio istu stvar ...samo duplo veću ...Antešić je prenamjenio zemljište na svoje ime i zaradio 30 milijuna ...ali isto toto to je napravila i njegova supruga i zaradila dodatnih 30 milijuna

VL
CH
Charlemagne26
15:14 04.03.2013.

Ah, lako se to sredi. U zakon se ubaci klauzula da svaki porast vrijednosti zemljista prenamjenom kupac mora vratiti vlasniku u sljedecih 20 godina. Ili vratiti zemlju. Prestale bi "prenamjene" i ovakve kupovine preko noci. No, nije to nijednoj od tih guba na vlasti bio cilj.....

VL
LI
Livi
17:27 04.03.2013.

Ako ikad dode neka druga normalna vlast u Hrvatskoj, onda se treba biracima obvezati da ce sve ove krsitelje zakona i one koji ih nisu pozvali na odgovornost, najstroze kazniti. To bi se trebalo odnositi kako na politicare tako i na drzavna odvjetnista koja nista ne poduzimaju da se zakoni provode i da su svi gradani pred zakonom jednaki. Tek onda ce gradani imati povjerenja u sudstvo i politicare. Treba se ugledati na Njemacku, u kojoj pod pritiskom javnog mnijenja cak i predsjednik drzave i ministri moraju podnijeti ostavku i za najmanju sumnju oko krsenja zakona.

VL
Avatar TAJSAM
TAJSAM
19:59 04.03.2013.

Ma rekao sam već davno pa Vas molim što se ponavljam, rekao sam i stojim pri tome lopovi su ljudi sa imenom i prezimenom a ne pripadnici HDZ-a kako je Kukuriku koalicija tvrdila a u njihovim redovima je puno više takovih samo malo vremena i svaka .it dodje na .ekret. Pozdrav dobrim ljudima

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.