Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 105
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
ESKALACIJA SUKOBA
Povratak na članak

Odnosi Afganistana i Pakistana dramatično su se pogoršali, tri su moguća scenarija

U najgorem slučaju, kontinuirani udari i odmazde mogli bi dovesti do formaliziranog rata između dviju država, što bi otvorilo novu sigurnosnu krizu nakon Ukrajine i Bliskog istoka.

Komentari 0

Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.