'Odmalena mi govore da sam preozbiljan, možda mi je zbog toga i šokantno međusobno blaćenje u Saboru'
Kada se obraća ili uzvraća političkim protivnicima – koji napadaju ostrašćeno i nerijetko ispod razine pristojnosti – on to čini samo s argumentima, i dostojanstveno, s poštovanjem.
Komentari 8
Poćela kampanja Možemo. Oćito je iz svih njihovih ponašanja da su ušli u kampanju za nove izbore.A do izbora ima još dvije godine i 3 mjeseca.Malo su prerano ušli u kampanju.Izgorjet će prije vremena.Katastrofa.
Retorika kojom se služi Bakić je poznata iz doba totalitarizma kao da su komunisti bez obzira o kojoj se osobi od njih radi apsolutno uvijek u pravu . S komunisima se ne može razgovarati jer su to uvijek monolozi ii tu se ne može ništa. Dakle za komuniste nema demokracije i ona za njih ne treba ni postojati . Svi koji ne misle kao oni samo su neprijatelji i treba ih ukloniti milom ili silom. Na svu sreču više nisu na vlasti i nadam se da nikada više ni neće doći.
Kao prvo danas se promovirao na portalu stranka možemo čekamo i druge stranke a drugo ako je tako fin onda bi trebao tu finoću podijeliti na svoje kolegice u saboru jer od kad su žene zastupljene sabor je postatao jad i bijeda i negledljiv
Zalutaao? U politiku i u stranku,
Ovaj gospodin je jos jedan odlican clan stranke MOZEMO .Stalozen i miran i kada govori sluzi se argumentima kao i svi clanovi MOZEMO i SDP-a. Njihova koalicija je odlicna za izbore u Sabor. Imaju podrsku nas, gradana nase Hrvatske.Nece imim biti lagano ponovno dovesti u red nasu Hrvatsku i pocistiti svo smece koje iza sebe ostavlja kradeze.Mi, gradani nase Hrvatske , mozemo im u tome pomoci - a to i je nasa duznost - ne samo glasati i ocekivati cudo odmah isti tren - nego pomoci tamo gdje treba.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Svaki novi dan na Večernjem možemos jedan......ovi imaju jaču medijsku potporu nego Vučić u Srbiji.