Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 37
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
ANTI-COVID PROSVJEDI
Povratak na članak

Odgođeno saslušanje dr. Biloglava pred Časnim sudom Liječničke komore

Pod jednakom je otpužbom i dr. Alma Demirović, patologinja iz KBC Sestre milosdnice,  a oboma se na teret stavljaju istupi u prosvjedima protiv epidemioloških mjera

Komentari 3

SE
serafin002
14:59 14.06.2022.

Takvim pokvarenim manipulatorima treba dati otkaz jer ugrožavaju zdrvlje i živote ljudi. Vani su takvi antivakseri jako traženi pa sretan im put.

VL
DU
Deleted user
15:17 14.06.2022.

Što se časni sud nije dotaknuo Čorušića koji je sva puta bio u Vrapču zbog prijetnje vaternim oružjem i to u alkoholiziranom stanju, zatim kada je krivi jajnik ženi izvadio, zatim kada je sudjelovao u trgovini organima, zatim kršenje Hipokratove zakletve te iznošenje podataka o pacijentu, krađa podataka od pacijenta...i da to je naš novi čovjek koji će provoditi reformu zdravstva jer nam je zdravstvo u banani!

VL
HR
hrvatin
15:07 14.06.2022.

Rezim u Sjevernoj Koreji je djecja igra prema ovom sto rade u Hrvatskoj.Jedini koji su zasticeni kao licki medvjedi su oni koji vole hodati goli i u bojama,sablaznjavati nejaku hrvatsku djecu svojim perverzijama.

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.