'Od treće doze važnije je uopće cijepiti što više odraslih i – djece'
Studija iz Francuske dokazuje da bi treća doza cjepiva imala smisla za ljude s presađenim organima i starije osobe,navodi ugledni znanstvenik
Komentari 99
Kakvi cijepljenje djece da bi se zaštitili starci? Da izložimo djecu pred kojima je cijeli život potencijalnim nuspojavama cjepiva da zaštitimo vrlo vjerojatno dementne, nepokretne starce?
"Stručnjaci" po običaju pojma nemaju o čemu komentiraju ali zato "imaju o tome svoje mišljenje".....😆😆😆😆
Dosadni ste...vi i taj vaš tvz. stručnjak za nešto
Nikada svijet nije bio bolesniji nego danas, nema to veze s kineskim virusom, otrovali su mu um i dušu trgovci lažima. Nikada ljudi nisu bili manje inteligentni nego danas, prepuni podataka koji ničemu ne služe nego širenju straha, joj puše,uše, joj pada, gori, oluje, epidemija i pandemija, stavite maske, svi u podrume.... Tada dolaze "stručnjaci", spase svijet, naplate sebe i one koji su ih promovirali kao spasitelje, narod plati onim što ima i nema, zaduži unuke, praunuke, prapraunuke, uzmu mu šume, vode, zdravlje, bolesti, pamet, posao.... Nema veze, što košta da košta, nijedna cijena nije previsoka da se od duše i tijela napravi bezlična masa podložnika. 'Aaaajmooo stručnjaci!
U uputi o lijeku (original od proizv. u PDF-u) za Pfaiser piše izričito da se ne preporučuje za osobe mlađe od 16 god. Slično se može naći i kod ostalih i čak upozoravaju da cjepivo sadrži GMO stanice (Astra z. i J&J).
Djeca nisu rizična skupina, znači žele cijepiti djecu da bi zaštitili starije. Ja sam starija osoba, ali ne pristajem na to da cijepe djecu radi moje zaštite. Ako živimo u vremenu kada odrasli stavljaju djecu ispred sebe da bi see zaštitili onda nešto stvarno nije u redu. Razmislite!
Nikad ne bih mirno spavao na mjestu doktora koji krši Nurmberški kodeks .
Ima znanstvenika koji tvrde da virus mutira upravo kod cijepljenih osoba ali takvima nema mjesta u mainstream medijima 😏. Osnovno pitanje koje si svi trebaju postaviti je- vjerujete li vladajućim svjetskim i lokalnim elitama i medijima kojih su vlasnici ili ih kontroliraju?
Još jedna zanimljivost, " Međutim, iz studije je jasno da je većina osoba koje su cijepljene u siječnju i veljači i dalje bila dobro zaštićena od virusne infekcije u lipnju i srpnju " 1. Što znači dobro zaštićene- da većina novih slučajeva i onih koji završe u bolnici dolaze od tih "dobro" zaštićenih 2. Srpanj je tek završio - zar nije potrebno neko vrijeme da se dobiju potpuni podaci,pa se analiziraju,pa napišu,pa pošalju na recenziju,pa tiskaju što traje par tjedana,a oni već danas znaju sve 3. Sve što govore,je ono kako bi trebalo biti,a realni podaci su čista suprotnost.
"U Americi je oko dva milijuna tinejdžera već dobilo cjepivo, a kao najvažnija nuspojava zabilježen je miokarditis na oko 60 dječaka na milijun cijepljenih" - Zabilježeni i stvarni broj su potpuno različite kategorije.
Učinkovitost cjepiva u Izraelu je pala na 39%, sa prijašnjih 64%, saprijašnjih 95% zaštite i to sve u par mjeseci. Za djecu je virus potpuno bezopasan a vakcina nije. Stoga, zalaganje za cijepjenje onih za koje je virus bezopasan cjepivom koje uopće ne štiti od prijenosa virusa je zločin protiv čovječnosti.
ističe kako još nema odgovora na pitanje treba li nam treća doza i zašto te kako znati koliko će doza uopće biti potrebno LOL
"Studija iz Francuske dokazuje da bi treća doza cjepiva imala smisla za ljude s presađenim organima i starije osobe"!!! Vrlo interesantna studija! Ako ih prve dvije doze nisu dokrajcile, onda bi trebala treca! Treca sreca!
Treba se izboriti da za one sa trećom dozom ne vazi policijski sat i da im se omoguci sloboda kretanja 20 sati dnevno bez maske, te da mogu prelaziti EU granice bez cekanja u redovima..
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Trujte svoju djecu