Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 38
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
IMUNOLOG LUKA ČIČIN-ŠAIN
Povratak na članak

'Od treće doze važnije je uopće cijepiti što više odraslih i – djece'

Studija iz Francuske dokazuje da bi treća doza cjepiva imala smisla za ljude s presađenim organima i starije osobe,navodi ugledni znanstvenik

Komentari 99

TO
tomzag
16:05 08.08.2021.

Trujte svoju djecu

VL
JU
Jury
09:19 08.08.2021.

Kakvi cijepljenje djece da bi se zaštitili starci? Da izložimo djecu pred kojima je cijeli život potencijalnim nuspojavama cjepiva da zaštitimo vrlo vjerojatno dementne, nepokretne starce?

VL
RO
romobil
10:21 08.08.2021.

"Stručnjaci" po običaju pojma nemaju o čemu komentiraju ali zato "imaju o tome svoje mišljenje".....😆😆😆😆

VL
NE
Nez
07:33 08.08.2021.

Dosadni ste...vi i taj vaš tvz. stručnjak za nešto

VL
NE
neboiznadzagreba2
07:56 08.08.2021.

Nikada svijet nije bio bolesniji nego danas, nema to veze s kineskim virusom, otrovali su mu um i dušu trgovci lažima. Nikada ljudi nisu bili manje inteligentni nego danas, prepuni podataka koji ničemu ne služe nego širenju straha, joj puše,uše, joj pada, gori, oluje, epidemija i pandemija, stavite maske, svi u podrume.... Tada dolaze "stručnjaci", spase svijet, naplate sebe i one koji su ih promovirali kao spasitelje, narod plati onim što ima i nema, zaduži unuke, praunuke, prapraunuke, uzmu mu šume, vode, zdravlje, bolesti, pamet, posao.... Nema veze, što košta da košta, nijedna cijena nije previsoka da se od duše i tijela napravi bezlična masa podložnika. 'Aaaajmooo stručnjaci!

VL
ST
Stari
13:36 08.08.2021.

U uputi o lijeku (original od proizv. u PDF-u) za Pfaiser piše izričito da se ne preporučuje za osobe mlađe od 16 god. Slično se može naći i kod ostalih i čak upozoravaju da cjepivo sadrži GMO stanice (Astra z. i J&J).

VL
GO
Golibos
08:20 08.08.2021.

Djeca nisu rizična skupina, znači žele cijepiti djecu da bi zaštitili starije. Ja sam starija osoba, ali ne pristajem na to da cijepe djecu radi moje zaštite. Ako živimo u vremenu kada odrasli stavljaju djecu ispred sebe da bi see zaštitili onda nešto stvarno nije u redu. Razmislite!

VL
SE
Serđo23
14:39 08.08.2021.

Nikad ne bih mirno spavao na mjestu doktora koji krši Nurmberški kodeks .

VL
DU
Deleted user
07:39 08.08.2021.

Ima znanstvenika koji tvrde da virus mutira upravo kod cijepljenih osoba ali takvima nema mjesta u mainstream medijima 😏. Osnovno pitanje koje si svi trebaju postaviti je- vjerujete li vladajućim svjetskim i lokalnim elitama i medijima kojih su vlasnici ili ih kontroliraju?

VL
DU
Deleted user
09:10 08.08.2021.

Još jedna zanimljivost, " Međutim, iz studije je jasno da je većina osoba koje su cijepljene u siječnju i veljači i dalje bila dobro zaštićena od virusne infekcije u lipnju i srpnju " 1. Što znači dobro zaštićene- da većina novih slučajeva i onih koji završe u bolnici dolaze od tih "dobro" zaštićenih 2. Srpanj je tek završio - zar nije potrebno neko vrijeme da se dobiju potpuni podaci,pa se analiziraju,pa napišu,pa pošalju na recenziju,pa tiskaju što traje par tjedana,a oni već danas znaju sve 3. Sve što govore,je ono kako bi trebalo biti,a realni podaci su čista suprotnost.

VL
MK
mksdk
08:45 08.08.2021.

"U Americi je oko dva milijuna tinejdžera već dobilo cjepivo, a kao najvažnija nuspojava zabilježen je miokarditis na oko 60 dječaka na milijun cijepljenih" - Zabilježeni i stvarni broj su potpuno različite kategorije.

VL
MK
mksdk
08:14 08.08.2021.

Učinkovitost cjepiva u Izraelu je pala na 39%, sa prijašnjih 64%, saprijašnjih 95% zaštite i to sve u par mjeseci. Za djecu je virus potpuno bezopasan a vakcina nije. Stoga, zalaganje za cijepjenje onih za koje je virus bezopasan cjepivom koje uopće ne štiti od prijenosa virusa je zločin protiv čovječnosti.

VL
DU
Deleted user
09:01 08.08.2021.

ističe kako još nema odgovora na pitanje treba li nam treća doza i zašto te kako znati koliko će doza uopće biti potrebno LOL

VL
Avatar GeniKameni
GeniKameni
09:52 08.08.2021.

"Studija iz Francuske dokazuje da bi treća doza cjepiva imala smisla za ljude s presađenim organima i starije osobe"!!! Vrlo interesantna studija! Ako ih prve dvije doze nisu dokrajcile, onda bi trebala treca! Treca sreca!

VL
AA
aabbcc
08:41 08.08.2021.

Treba se izboriti da za one sa trećom dozom ne vazi policijski sat i da im se omoguci sloboda kretanja 20 sati dnevno bez maske, te da mogu prelaziti EU granice bez cekanja u redovima..

VL
« 1 2 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.