Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 163
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
uhićen vozač kombija
Povratak na članak

Od siline sudara teško se mogla prepoznati i marka automobila

Rodbina: Vozili su se s posla doma kak' je svaki dan, a kaj je bilo vozaču, ne znamo. U nesreći su poginuli Ivan Ergović (84) i njegova supruga Blaženka Ergović (80) iz Zagreba

Komentari 5

Avatar DucMan
DucMan
12:37 24.03.2013.

Uhićen sudionik stravične nesreće, riječ je o vozaču kombija? ---------------------------------------------------------------------- Briljantan zaključak! Koji je genijalac i kako zadivljujuće došao do zaključka da je vozač kombija sudjelovao u nesreći? Možda saznamo kako je i kombi kojeg je vozio jedan od dva vozila koja su sudjelovala u nesreći.

VL
Avatar BABAMACA
BABAMACA
13:12 24.03.2013.

Bravo kako su samo brzi uhititi vozaca kombija.Dali su brzi uhititi kradljivce koji kradu i kapom i sakom .kao nemaju dokaze pa se sude pa se mude i na kraju ih puste uz jamcevinu uz dogovor da ce odradit godinunu dana itd itd bla bla bla mazanje ociju da se sve zaboravi pojeo vuk magarca

VL
DU
Deleted user
13:41 24.03.2013.

A ja već mislio da su suvozača uhitili! :-P

VL
BA
baniček
14:27 24.03.2013.

BABAMACA, kako si ti s prometne nesreće došao na privredni kiminal nikome nije jasno, vjerojatno ni tebi, šta ti se to dogodilo. Policija je jedno, a pravosudni organi sasvim drugo, a dokazi treće. e sad kako se u tvojoj glavi dogodila takva zbrka, teško je protumačiti u ovom slučaju.

VL
Avatar antuntun55
antuntun55
06:14 25.03.2013.

...kao što reče "premijer" Milanović. : događa se,svakom se može dogoditi da ubije dvoje ljudi....a nekima i da nakon toga budu visoko pozicionirani u hrvatsko vladi i da izbjegnu i tu minimalnu kaznu na koju su osuđeni....

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.