Od manifestacije iz naroda do kolone sjećanja koja broji i 100.000 ljudi
U vukovaru predstavljena monografija koja govori kako je nastala kolona sjećanja 1998. godine i kako je ona rasla i razvijala se sve do 2022. godine uz niz fotografija, svjedočanstava, dokumenata i novinskih članaka
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Komentari 0