Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 152
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
UBILA PARTNERA

Objavljeni detalji užasa kraj Velike Gorice. Izudarala ga sjekirom po glavi dok je spavao, već je bila u zatvoru

Selnica Šćitarjevska: Žena ubila člana obitelji
Foto: Igor Soban/PIXSELL
1/3
08.11.2025.
u 20:55

- Ovo joj je već drugi kojega je ‘riješila’. Za prvog nisam siguran je li preživio ili nije, ali znam da je bila u zatvoru. Nekako se ne čudim da je opet to napravila - rekao je susjed.

U naselju Selnica Šćitarjevska, nedaleko od Velike Gorice, jučer rano ujutro žena (40) usmrtila je muškarca (52). Kako neslužbeno doznaju 24 sata, izudarala ga je sjekirom po glavi dok je spavao. Ne zna se što je ženu natjeralo na stravičan zločin. Međutim, prema neslužbenim informacijama već je bila u zatvoru zbog pokušaja ubojstva prije dvadesetak godina. Izbola je nožem bivšeg muža. On je, nasreću, preživio napad. Odležala je tri godine, a navodno joj je bilo naloženo i obavezno psihijatrijsko liječenje. Kažnjavana je i prekršajno zbog nasilja u obitelji, zloporabe opojnih droga, narušavanja javnog reda i mira te prijetnji.

- Čim smo pročitali jutros vijest, odmah smo znali o kome je riječ. Ona je poznata ovdje u selu, rastrojena je, ali nas je uredno pozdravljala u prolazu. I njega smo znali, tu je jednoj susjedi dolazio pokositi travu, ali i on je bio u nekim problemima. Nismo znali da su skupa, mora da su se spojili u zadnje vrijeme i, eto, dogodilo se zlo - rekla je jedna od susjeda iz Selnice Šćitarjevske.

Žena je navodno sama dojavila policiji da je ubila muškarca. - Ovo joj je već drugi kojega je ‘riješila’. Za prvog nisam siguran je li preživio ili nije, ali znam da je bila u zatvoru. Nekako se ne čudim da je opet to napravila - rekao je susjed. 

Ključne riječi

Još nema komentara

Nema komentara. Prijavite se i budite prvi koji će dati svoje mišljenje.
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.

Želite prijaviti greške?

Još iz kategorije

Kupnja

Pretplata