Objavili osmrtnicu dječaka (13): 'Heroj pao na Alahovu putu'
Dječak pod nadimkom Abu Aisha, čije porijeklo ni državljanstvo nije objavljeno, a koji je poginuo na ratištu u Siriji, samo je jedan od mnoštva dječaka kojih, kako kažu u ISIL-u, ima na stotine
Komentari 37
Moj sin Mate da postane Jihadista sa trinaest godina?Baš bi to volija viditi.
Tako je to gdje zapad uvodi demokraciju. Moglo bi slično biti i u Ukrajini.
Ima takvih jos, nije niti prvi niti zadnji. Sve su im to lijepo zakuhali zapadni naftni "demokrati" s svojim malo manje demokratskim, ali zato naftom bogatim pajdasima iz Saudijske Arabije, Katara i UAE. Navodno im je bilo slabo s Asadom,, Sadamom a malo zapadnije i s Gadafijem, zato su im se veliki pobornici "demokracije" potrudili da to "isprave" pa sada vidimo rezultate tog procesa.
Koliko muslimana poznajes da to mozes reci? Ili si i to vidio na filmovima, pa eto... znas da je tako jer kad si vidio da Ameri lazu?!
Nauci citati. ok? Nisam rekao da nisu nasilni, vec da su imanipulirani. Vidim da si i ti vrlo kvalitetan materijal za manipulaciju. Idi gledaj americke filmove i ostani zivjeti u istini serviranoj od mainstream medija. Dobar deckic, nema sta...
nisi odgovorio. al nema veze. Jasno je.
Onako, usput, tko ih ima pravo osudjivati zbog toga sto brane svoje? Pod time ne mislim na terorizam i sl.
nemaju takvih iznimaka na milione. Imaju ih nekoliko koji manipuliraju narod. Drzi ih u strahu i blijedi pa radi sa njima sto zelis u ime neke ideologije. Islam nije nasilna vjera, niti su muslimani nasilni. Nasilnim ih cine manipulatori u ime SVOJIH ideologija koje prezentiraju pod imenom Islam.
Ne razumijem sta je tu cudno. Pa koliko je hrvatskih branitelja mladjih od 18 godina poginulo. Ako imas ideale nista nije tesko.
alaikum al salam
to su bolesne iznimke muslimana koji manipuliraju vjerom za svoje sebicne ciljeve. tocka
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Ne, Ne, ti si u pravu. Po ovome sto kazes - bolje zaklati svu prevarenu djecu... Svaka cast. Interesira me bi li tako rekao i za svoje dijete da je na mjestu tog malog. Bi li?