'Objava rezultata o Pelješkom mostu odgođena zbog bolesti'
Odgoda nema veze s Europskom komisijom, ima veze s konzultantima, rekao je Grčić
Komentari 6
Ako do kraja godine ne dobijemo reakreditaciju, onda ove godine nećemo dobiti avans od 150 milijuna eura. ___________________ ...ovo danas izgovori nazovi ministar ( kažu poznat sa barikada ) ...i nigdje pitanja,podpitanja,izistiranja na odgovornosti od strane novinara -zbog čega seg čega se kasni -tko je kriv za kašnjenje -tko će snositi posljedice zbog kašnjenja -zašto mi moramo plaćati ministrov nerad -zašto ministar zbog očitog nerada i nesposobnosti...ne podnese ostavku -zašto sekretar milanović....ne smjeni nesposobnog ministra
Slijedeći put će čistačica u EK imati PMS. Nastavlja se stari dobri običaj nazivanja stvari krivim imenom. Jedan od kolnzultanata? Koji? Fritz iz Monchengladbacha ili Claude iz Saint-Etiennea?
kakve su to gluposti,kakva bolest,odmah mu dati radnu obvezu..........
Ako čekamo određenog stručnjaka za Pelješki most da ozdravi, načekati ćemo se.
to bi bio loš tajming za ovakvu vijest, hrvati međusobno ratuju, a europa im gradi most, šteta potrošiti simboliku povezivanja u ovom trenutku
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Rezultati su trebali biti gotovi i bili su najavljeni za sredinu kolovoza i već su nekoliko puta odgađani. No bit će poznati nakon 01.01.2014. tj.nakon stupanja na snagu djelomično izmjenjenog 'lex Perković'. A s obzirom da sam uvjerena da će Milanović i Josipović opet izigravati EU i NJemačku i da neće biti izručenja Perkovića, rezultati o Pelješkom mostu ne bu povoljni za nas :(