Obitelji iz Beograda za zločin u Oluji u Zagrebu dosuđeno 187.033 eura
U prethodnom je postupku i Vrhovni sud odbio tužbu obitelji, ali je Ustavni sud zbog prakse ESLJP-a odredio novo suđenje
Komentari 65
Kada će početi isplata našima?
Da li postoji kakva spoznaja da li je Srbija bilo kome našem isplatila ikakvu naknadu...
Može odšteta, ali neka se naplate od ratnih reparacija koje nam treba isplatiti srbija
Kada će srbi platiti šta su ubijeni i zaklani mi pok. Djed i tetka, koji su bili civili i nisu htjeli napustiti svoju kuću? Već su mučki ubijeni i uselila se srpska obitelj u kuću i živjeli 4 godine. Poslije reintegracije još nisu htjeli izaći van. Zna se i tko ih je ubio, i samo su nas jednom ispitali i to davne 1999te godine i od tada više ništa. Izgleda čekaju da ti zločinci umru
Očito ovi imaju prednost , a naši moraju čekati.
To je kao Izraelci Hamasovcima isplaćuju oštete. Nažalost to je moguće samo u RH.
Žalosna je država čiji službenici aktivno rade da je unište
Na Medo , sta kazes . Dok mi trazimo svoje oceve , sinove , bracu , unucad koji dadose svoje zivote za Lijepu Nasu , ovakvi dobijaju nagrade sto su ih pobili . Sramota , tko god da je donijeo ovakvu presudu .
Apsolutno sam za to da im se plati. Ja bih čak zaokružio na 200.000. Isplata ide onoga trenutka kada Smrdija plati reparaciju Hrvatskoj. Prije toga niti centa!
nadam se da će uvjet za ulazak nedaj bože srbije u eu biti isplata sve ratne štete sa kamatama
Ap, ovo ti je prava reklama ... i zasluzio si ju!
To je hvala za sve one koji su dali život za ovu zemlju,za sve one nestale Hrvate.
"U Oluji U Zagrebu"?! Hmmmm
svako drugo tumačenje bi tužiteljima bilo nametanje prekomjernog dokazivanja?! dovoljno je 2 svjedoka, časna drugarska,kao i 45. za nepovjerovat!
Tako bi trebali i svi oštećeni iz Hrvatske tužiti Srbiju, odšteta za svakog poginulog, ranjenog, srušene kuće, oštećena vozila, opljačkane imovine itd..., ne znam šta se čeka....
Neki tu Krile 102 je aktivan! Krileee otklem si ti ...?
Jer je HDZ uvijek u koaliciji s Pupovcem zbog njegova dignuta tri prsta u Saboru.
Kako se može dosuditi zločin u Oluji kad u Oluji nije bilo zločina a nije ih ni moglo biti jer je Oluja bila jedna legalna i legitimna vojno redarstvena operacija u kojoj se Hrvatska čistila od terorističkih skupina koje su držale dijelove države pod okupacijom. Naravno, kad nastupaju vojska i policija to nikad ne ide glatko kao što je nemoguće napraviti omlet bez da se razbiju jaja. Svi civili koji stradaju u takvoj razmjeni vatre su kolateralne žrtve a ne žrtve ratnog zločina. Sličnu situaciju imamo u Izraelu s razlikom što je tamo kolateralna šteta puno veća ali bez obzira na to tu nema zločina jer ga jednostavno ne može biti. Taj sud zapravo poručuje da se Hrvatska nije smjela oslobađati od srpskih terorista. I zato svakog suca koji dosudi takvu nedopustivu presudu treba smjesta smijeniti i udaljiti iz pravosuđa.
,,koalicioni,, se još jednom pokazali kao čvrsti, pouzdani i sigurni parteri...kako reče naš premijer, a ne kao oni podli mostovci, jelte
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Naš sud odlično radi za zahtjeve agresora. Kada ćemo vidjeti da naše žrtve dobiju novac od agresora. Nikad. Svi na izbore