Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 88
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
OBITELJ AMIĆ OPET NA UDARU PRAVOSUĐA
Povratak na članak

Sedam godina držali roba i tjerali ga da radi, nisu mu davali hranu.... Tužiteljstvo traži više kazne

Riječ je o slučaju u kojem je zbog trgovine ljudima Pave Amić Baja (75),  nepravomoćno osuđen na godinu dana zatvora, a na zatvorske kazne nepravomoćno su osuđeni i njegov sin Darko (50) i snaha Nada (48). On je dobio godinu i pol, a ona na godinu dana zatvora.

Komentari 4

MK
marcel.kocan
14:56 15.06.2023.

Kajtazi ajde komentiraj

VL
DA
Darlboro
09:48 15.06.2023.

Smijurija od države

VL
DU
Deleted user
22:31 15.06.2023.

Osim tih nedjela koje ti likovi rade još treba dodati i prisvajanje tuđe nekretnine ograničeno mentalnih osoba kroz fiktivni kupoprodajni ugovor bez plaćanja prodavatelju.Skupo naše građane košta koaliranje .

VL
Avatar Crni labud
Crni labud
09:12 15.06.2023.

Uspješni i ugledni hadezeovci koji samo vole jamit poticaje. Što je tu loše? Prozivaju ih i napadaju jalni Hrvati.

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.