Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 5
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
dva otoka idu BiH
Povratak na članak

Nova vlast spremna ratificirati sporazum Tuđmana i Izetbegovića

Prema tom sporazumu Hrvatska bi izgubila otoke Veliki i Mali Školj te vrh poluotoka Kleka, ali bi joj ostao Stari Grad na Kostajnici, čemu se protivila Republika Srpska

Komentari 293

CH
choco
21:39 26.07.2012.

jadovno.nikad zaboraviti jasenovac nikada zaboraviti okupirati ustasku drzavu i pravac blajburg mars stoko

VL
KE
keating8
22:21 26.07.2012.

26.07.2012. u 20:18h miha je napisao/la: haha koliko ti je stalo do hrvatske to sam, kažem ti, primijetio po par tvojih komentara koji su čisti srpski komentri, kamuflirani u hrvatskog tzv 'antifašistu'. dakle ako ja djelujem kao bošnjak ili kaoo ti kažeš musliman onda tebe odaju tvoji prosrpski komentari. tvoj predsjednik YUsipović već je toliko produbio vaše ljevičerske odnose sa srbijom da dok je na funkciji hrvatskog predsjednika on može samo vama srbima da ide na ruku, nikako bosanskim hrvatima. on je igrač borisa tadića i milorada dodika. vidiš, princip službenog sarajeva kada je u pitanju službeni zagreb jest da pritišće i ucjenjuje zagreb gdje god se ukaže prilika(kao što čini) sve dotle dok zagreb ne prekine da vodi sa beogradom politiku na destabilizaciji BiH. drugim riječima, inters službenog sarajeva jeste da zagreb pritišće beograd( i ne samo begrad nego da lobira i u EU) to jest milorada dodika i da s vremenom nestane genocidna tvorevina RS. vrlo je praktično.

VL
MS
mare_split
22:28 26.07.2012.

kokošinjari nemaju nikakav 'mandat' za OTUĐIVANJE djelova RH! Zreli su za zatvore i kaznene prijave radi kršenje odredbi Ustava, a da su ... guzolisci i ništarije - to je svima jasno!

VL
OB
-obrisani-
22:30 26.07.2012.

26.07.2012. u 21:19h hundjeger je napisao/la: A koja su sad pa to "okupirana Hrvatska područja" ______________________________________________ Boka Kotorska. Neum i cijela okolica. Zemun. Srijem, Bačka i Banat. Cijela BiH. Sve su to nekadašnje hrvatske zemlje.

VL
KE
keating8
22:37 26.07.2012.

26.07.2012. u 22:27h Ribnik je napisao/la: Da, nikada zaboraviti kako je stoka poput tebe 45 godina lagala o Jadovnom i o Jasenovcu. Sreća da se danas razotkrivaju sve te laži, pa vam ta propaganda više ne pali. Ustvari, vraća vamvam se kao bumerang jer razotkriva kakva ste gamad bili i ostali. ........................................................ naravno, taj mit je stvoren po matrici kosovskog mita i razvlače ga 60 i kusur godina koji su im tzv hrvatski 'antifašisti' omogućili, a koji i dan danas brižno glancaju i njeguju tzv ljevičarski zagreb i beograd. nikada, ama baš nikada ti tzv hrvatski antifašisti nisu dozvolili istraživanje srb-četničkih zločina, to jest genocida nad hrvatima i bošnjacima, niti zločine tih istih tzv antifašista nad hrvatima. to je u njihovoj omiljenoj jugoslaviji bilo strogo zabranjeno, čak i danas nerado o tome propovijedaju.

VL
OB
-obrisani-
22:47 26.07.2012.

26.07.2012. u 22:30h Ribnik je napisao/la: Sve su to nekadašnje hrvatske zemlje. ------------ Sinko, u vremenu o kome ti pricas Hrvatska u ovom obliku nije niti postojala vec je bila samo jedna od austrougarskih provincija na ovim prostorima uz Bosnu,, Dalmaciju, Slavoniju..itd. Po tvojoj logici Srbi bi imali pravo sve teritorije na Balkanu koje su u tamo nekom trenutku bile pod turskom vlascu nazivati "nekadasnjim srpskim zemljama". :)))

VL
KE
keating8
22:52 26.07.2012.

26.07.2012. u 22:47h Drug Rista je napisao/la: 26.07.2012. u 22:30h Ribnik je napisao/la: Sve su to nekadašnje hrvatske zemlje. ------------ Sinko, u vremenu o kome ti pricas Hrvatska u ovom obliku nije niti postojala vec je bila samo jedna oda od austrougarskih provincija na ovim prostorima uz Bosnu, Dalmaciju, Slavoniju..itd. Po tvojoj logici Srbi bi imali pravo sve teritorije na Balkanu koje su u tamo nekom trenutku bile pod turskom vlascu nazivati "nekadasnjim srpskim zemljama". :))) ................................................. da li ti stvarno misliš da je ovo vrijedno komentara? pretpostavljam da si stariji od 10 godina?!!

VL
CA
caudillo_
22:55 26.07.2012.

opančiću rista koji k.... ti odmah potežeš što su srbi imali?Mogu ti ja odgovoriti,srbi k.... od ovce a srpkinje k... od turčina.Daj konačno odi na site od kurira,politike ili već što imate od tiskovina,puna pipa mi vas je.Budi jednom pošten(ne moraš uvjek biti srbin) pa reci što tražiž na siteu od VL-a?

VL
OB
-obrisani-
23:09 26.07.2012.

---sporazum Tuđmana i Izetbegovića iz 1999. prema kojem bi Hrvatska izgubila otoke Veliki i Mali Školj te vrh poluotoka Kleka... ------------------- A tko je Tudjmanu dao pravo da poklanja nase Velike i Male Škoje i poluotoka Aliji ?

VL
OB
-obrisani-
23:11 26.07.2012.

26.07.2012. u 22:47h Drug Rista je napisao/la: 26.07.2012. u 22:30h Ribnik je napisao/la: Sve su to nekadašnje hrvatske zemlje. ------------ Sinko, u vremenu o kome ti pricas Hrvatska u ovom obliku nije niti postojala ____________________________________________________________ pa dobro, crnogorski čedo, kojiji je kokardu zamjenio zvijezdom, daj se već jednom odluči. Ili ostani Drug Rista, ili budi oldfoxy (taj drugi nick koji upotrebljavaš). Inače, naravno da u vremenu o kojem govorim Hrvatska nije postojala u OVOM današnjem obliku. Prostirala se od Jadrana do Drine i od Boke Kotorske do Zemuna. A Srbija je bila obična prčija čiji je knez Zaharije bio vazal hrvatskog kralja Tomislava. Kažem "hrvatskog kralja Tomislava" jer znajući vas trofaznjake još ćete si i njega prisvojiti.

VL
OB
-obrisani-
23:14 26.07.2012.

26.07.2012. u 23:11h Ribnikk je napisao/la: Kažem "hrvatskog kralja Tomislava" jer znajući vas trofaznjake još ćete si i njega prisvojiti. -------------------- Povijesna znanost jos uvijek nije dokazala da je "hrvatski kraljTomislav" uopce postojao.

VL
KE
keating8
23:16 26.07.2012.

26.07.2012. u 23:09h Drug Rista je napisao/la: ---sporazum Tuđmana i Izetbegovića iz 1999. prema kojem bi Hrvatska izgubila otoke Veliki i Mali Školj te vrh poluotoka Kleka... ------------------- A tko je Tudjmanu dao pravo da poklanja nase Velike i Malele Škoje i poluotoka Aliji ? ............................................................. bože dragi, imaš li ti imalo vijuga u glavi?!! pa vidiš da mu nitko nije dao pravo čim sporazum nije ratificiran u hrvatskom saboru. eto to sad mogu sdp-eovski crvendaći da učine. inače su uvijek bili protiv dobrih tuđmanovih poteza, ali ne bih se iznenadio da potvrde neki njegov loš.

VL
OB
-obrisani-
23:19 26.07.2012.

26.07.2012. u 23:16h keating8 je napisao/la: pa vidiš da mu nitko nije dao pravo čim sporazum nije ratificiran u hrvatskom saboru. ----------------------- A to kao umanjuje razmjere njegove izdaje hrvatskih nacionalnih interesa zato sto je zahvaljujuci biologiji ostalo samo na pokusaju.

VL
KE
keating8
23:19 26.07.2012.

ama ribniče, kome ti imaš nešto pojašnjavati - drugu risti? de, bolan, ne budali :) pa on je čisti dudukovac...

VL
OB
-obrisani-
23:22 26.07.2012.

26.07.2012. u 23:14h Drug Rista je napisao/la: Povijesna znanost jos uvijek nije dokazala da je "hrvatski kraljTomislav" uopce postojao ________________________________ hahahahaha..... oldfoxy, pardon, trenutno Drug Rista, misliš reći "Istorijska srpska znanost". Ali, što drugo očekivati od senilnog 90-godišnjeg jugočede negogo gluposti. Kao što sam rekao, znajući vas prevarante i fabrikaroše povijesti, još ćete si i kralja Tomislava prisvojiti. P.S. Mene samo zanima iz kojeg staračkog doma se javljaš, jer teško vjerovati da itko takove bolesnike poput tebe može primiti.

VL
KE
keating8
23:23 26.07.2012.

26.07.2012. u 23:19h Drug Rista je napisao/la: 26.07.2012. u 23:16h keating8 je napisao/la: pa vidiš da mu nitko nije dao pravo čim sporazum nije ratificiran u hrvatskom saboru. ----------------------- A to kao umanjuje razmjere njegove izdaje hrvatskih nacionalnih interesa zatozato sto je zahvaljujuci biologiji ostalo samo na pokusaju. ......................................................... stvarno si lud ! jesi matere mi mile :) pa znaš li ti koliko se kojekakvih sporazumu sklopi koje poslije parlamenti ne ratificiraju? ma džaba je s tobom divanit

VL
KE
keating8
23:27 26.07.2012.

26.07.2012. u 23:23h Ribnikk je napisao/la: 26.07.2012. u 23:19h keating8 je napisao/la: ama ribniče, kome ti imaš nešto pojašnjavati - drugu risti? de, bolan, ne budali :) pa on je čisti dudukovac... ______________________________________ Ma malo se igram s tim 90-godišnjimdišnjim senilnim budalašom. .................................................................. aha onda i što se mene tiče daljnja diskusija sa prekodrinskim cirkusom može da poprimi rekreativni karakter

VL
OB
-obrisani-
23:28 26.07.2012.

26.07.2012. u 22:27h Ribnik je napisao/la: Da, nikada zaboraviti kako je stoka poput tebe 45 godina lagala o Jadovnom i o Jasenovcu. Sreća da se danas razotkrivaju sve te laži, pa vam ta propaganda više ne pali. Ustvari, vraća vamm se kao bumerang jer razotkriva kakva ste gamad bili i ostali. _______________________________________________________ Vidim da mi je ovaj post bio izbrisan. Smeta nekom ako se demantiraju laži o Jadovnom i Jasenovcu. Glavno da se dozvoljava hrvatomrscima stalno ovamo dolaziti s tim lažima.

VL
OB
-obrisani-
23:28 26.07.2012.

Onaj kome nije jasno da je sporazum Franje i Alije veleizdaja tome stvarno treba cika lijecnik. Pa taj je bio veci izdajnik nego sto sam mislio. :(

VL
OB
-obrisani-
23:29 26.07.2012.

26.07.2012. u 23:28h Ribnikk je napisao/la: Vidim da mi je ovaj post bio izbrisan. ------------------ Budi sretan da nisi popusio bananu. Negiranje Holokausta je kaznjivo.

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.