Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 31
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
SUĐENJE
Povratak na članak

Nobilo: Pljuskom sam branio 
svoje pravo na kretanje

Na dječakovu licu ostali su ocrtani Nobilovi prsti, zateturao je i ruke su mu bile spuštene – svjedočio je fotoreporter Pixsella

Komentari 39

JU
jure4422
08:28 25.03.2010.

Nadajmo se da će sud pomoći Nobilu da prihvati realnost i svoju odgovornost.

VL
LU
Lujo123
09:07 25.03.2010.

Svi vi \"moralisti\" koji ste ustali u obranu jednog balavog lupeža koji se je usudio fizički se suprotstaviti čovjeku, koji bi mu mogao biti otac, u nelegalnoj akciji zaustavljanja prometa usred Zagreba ste sudionici u ubojstvima mirnih mladih ljudi od strane ovakvih nasilnih balavaca! Svima vama po rukama teče krv Luke Ritza i ostalih ubijenih (zaklanih, zatučenih i td.) mladih ljudi od strane sličnih nasilnika poput ovog lažljivog idiota na slici. Molim Gospodina da i vaše dijete naleti na ovakvog mladog nasilnika, a da gospodin Nobilo (koji bi siguran sam i vaše dijhete zaštitio) ne bude u blizini. Pitajte učitelje u našim Osnovnim školama kaj oni misle o ovakvim \"mladim junacima - tatinim sinovima\" koji se ne libe zaustaviti promet usred Zagreba i nasrnuti na odrasla čovjeka? Pitajte te ljude koliki od njih se u Osnovnim školama boje na svojem radnom mjestu takvih nasilnika! Ma bljuje mi se od vas lažnih moralista i populista!! Fuuuuuj!!!

VL
RO
roginic26
09:12 25.03.2010.

ima još takve mlađarije kojima bi dobro došla vrbova šiba po dupetu... i pokoji šamar... samo si vi budite prijatelji sa djecom i shvaćajte ih koliko hoćete, ali ne kaže se uzalud da je šiba izašla iz raja!!!!! Dijete treba RODITELJE, a ne prijatelje.... pogledajte samo što vam djeca rade na Facebooku i sličnim stranicama... totalno ste nezainteresirani i neinformirani!!!!! Ali bitno da je Nobilo najveći negativac što mu je dao do znanja da se tako ne može ponašati!!!

VL
EH
ehh
09:22 25.03.2010.

Ljep pozdrav svima! Ovo je grozno i apsurdno. Kakva obrana ,,,, od koga?Stav tjela žrtve i nasilnika govore sve ma o čemu se tu govori ili piše. Dobar odvjetnik, vrsan majstor u svome zanatu ali ovakvo se ponašanje NE MOŽEOŽE tolerirati nikome .TO JE DIJETE!!!!!

VL
MM
Mladen Miletić
09:42 25.03.2010.

Nobilo pljusnio huligana i napasnika koji su na ulici radili nered i prijetili kolapsu saobračaja. Naravno da su i kola htne pomoči bila spriječena u hitnoj intervenciji .

VL
OB
-obrisani-
09:57 25.03.2010.

ehh to je dijete u godinama gdje mu vrsnjaci prebijaju na smrt nekoga iz ciste zajebancije i zaista se treba prepustiti da te zgaze samo tako bez ikakve obrane

VL
BO
bomba
10:44 25.03.2010.

Kad policija nije spriječila nered na ulici morao je to uraditi Nobilo umjesto njih. Da sam ja bio na Nobilovom mjestu isto bi napravio, ali pošto nisam poznat javnosti za ovaj slučaj se ne bi onda ni znalo. Ovo je mala hajka na Nobila koji je pretjerao što je red na ulici uspostavljao a zato nije plačen.

VL
BU
burgos0308
10:50 25.03.2010.

Nobilo, dobro si postupio, osim što je po meni bio potreban i dobar nockaut, tako da si mladi bik izbije iz glave ono što ga je mamica naučila . Kao da je čujem :\" sine moj jedini, ,jedini od majkeke rođen , ne trebaš ti ništa raditi ,samo zaje****** trebaš, sve će to tvoja mamica srediti \".

VL
BO
bomba
10:55 25.03.2010.

ehh Djeca su postala prenasilna, šipka je iz raja izašla.

VL
SL
slovenija
11:05 25.03.2010.

Trebali su ga klinci dobro napraštiti, pa bi sad bar imao zašto da piše sedam stranica i da se spori na sudu.

VL
BO
bomba
14:05 25.03.2010.

punkufer Kakva pravobraniteljica djece, trebaju policajci i odgojitelji za delikventnu djecu ovdje postaviti stvari na svoje mjesto. Šteta što ga je samo ošamario trebao ga je još nogom u guz**u. Kad sam ja bio njegovih godina poštivao sam starije, a to je i krščanski i ljudski poštivati starije.

VL
Avatar broj001
broj001
17:50 25.03.2010.

Svaka čast Nobilu trebao ga je i jače zbog prljave jezičine

VL
MO
mozel
20:26 25.03.2010.

Gospodin Nobilo je prosao dobro jer se nije namjerio na decka koji je agresivan jer agresivni decki obicno nose noz ,,jer znadu da moze doci do sukoba i protiv jacega upotrebe vrlolako lako za obranu.Sta Nobilo misli da je bio decok kojega je Nobilo osamario agresivan i upotrebio noz..Vjerujem da Nobilo nikada vise nebi pokusao da napravi nikome drugome.Sada se brani a znao je kao odvjetnik da javni saobracaj regulira policija i sve zapreke na putevima ja odgovornost na policiji a ne na Nobilovoj samovolji.Zato Nobilo treba dobiti zatvorsku kaznu a ne novcanu.

VL
Avatar DucMan
DucMan
17:32 26.03.2010.

A gdje su ti koji su ga \"okružili\"? Na ovoj fotki gdje šamara malog se ne vidi niti jedan? Nije li i Nobilo dužan govoriti istinu i samo istinu na sudu? Klinci su pogriješili, ali on je debelo pretjerao.

VL
OB
-obrisani-
18:37 26.03.2010.

FIŠKAL , sileđija. Srami se . A to sa guranjem kontejera kao povodom, sam si sebe zajebao. To govori da si maloga udarao iz bezobzirne osvete. On je maloljetan a ti si upravo postao .... oronuli starac. I cestare kadtare kad kopaju treba izudarati u znaku obrane prava kretanja? A mi svi vidimo na slici da je mali imao spuštene ruke kod ćina šamara. Znaći da lažeš!!!!!!!

VL
JO
joOk3r
03:02 27.03.2010.

punkufer Kakva pravobraniteljica djece, trebaju policajci i odgojitelji za delikventnu djecu ovdje postaviti stvari na svoje mjesto. Šteta što ga je samo ošamario trebao ga je još nogom u guz**u. Kad sam ja bio njegovih godina poštivao sam starije, a to je i krščanski i ljudski poštivati starije. ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- gle majume ma kuzim sta ti tu nije jasno!?! ako si isfrustriran zbog tog sto si isao po sibice ko te jebe!! klinci su trazili svoja prava tj. igraliste ( za igrenje lopte!! sport zvan nogomet) a ne buksu gdje ce se pucat horsom! ODJEBI!!

VL
NE
nervioso
16:21 27.03.2010.

istina je da ne treba tako reagirati,a opet kao što je već puno ljudi zaključilo, današnji klinci su pre bahati i drugačije se niti ne može s njima, vidim po kvartu kaj sve rade i misle da su nedodirljivi, aa to je baš i zato jer imaju previše \"prava\", više ih se ne smije niti puknuti iza uha a ne nahebeš od raznih pravobranitelja i sl... naravno nisu svi klinci isti, ali jbg. naslovi po crnoj kronici govore da ih ima i previše... Zato Nobilo bravo,dobro si napravio iako si i sam mutan,no to je neka druga priča....

VL
OD
odisej
12:57 28.03.2010.

\"Pljuskom sam branio svoje pravo na kretanje\" izjavljuje nasilnik Nobilo. Sta bi se samo dogodilo kada bismo mi svi branili sjoje pravo na kretanje pljuskama , ( na trznici, trgovini , ulici, plazi itd. )? Nasilnicka svijest odvjetnika koji mislii da mu je dopusteno fizicko obracunavanje na ulici da bi ostvario svoje pravo. Znaci li to napr. da treba samarati svakog vozaca koji nepravilno parkira automobil, oduzima prednost drugom vozacu na krizanju ili prilikom prestrojavanja, samarati sve pjesake koji nepropisno prelaze ulicu i oduzimaju pravo Nobilu na kretanje. ODVRATNO, NEPRIMJERENO ponasanje odvjetnika Nobila u kome je prisutna nasilnicka svijest MORA biti kaznjeno. Nekaznjavanje Nobila bit ce dodatno ruglo hrvatske drzave i hrvatskoga pravosudja.

VL
MS
My Soul
13:27 28.03.2010.

Je li itko od novinara istražio što o nasilničkom ponašanju odvjetnika misli Hrvatska odvjetnička komora. Koliko je meni poznato odvjetnici su povlaštena kasta, koja ima svoju komoru i u kojoj postoji Kodeks odvjetničke etike! Bez obzira što sud presudio u ovom slučaju, Hrvatska odvjetnička komora treba se držati svog Kodeksa! Nije mi poznato da u kodeksu odvjetničke etike igdje piše da se nesuglasice smiju rješavati pljuskama! Neka me novinari demantiraju ako griješim!

VL
« 1 2 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.