Nikolić: SAD i Srbija dijele zajedničke vrijednosti
'SAD ne očekuju od Srbije da se opredijeli' između Rusije i Amerike
Komentari 51
Podijelili ste i par tisuća tona osiromašenog urana, onako drugarski, hahahaha.
samo vam je prvo početno slovo isto
Evo ga opet VL i srbski predsjednik. Uporno se guraju ti ljudi u Hr novine
haha haha dobar vic!!!;-))
Srbi rade vojnu vijezbu sa rusima,pa se ulizavaju Amerima,pa Nijemcima....
Toma se drzi Vuciceve politike jer ne zeli da zavrsi u nekoj krecani kao sto je Stambolic jer je bio na putu popularnom Milosevicu. Plesat ce on lijevo desno i uvlaciti se slatkorijecivo uobrazavajuci da su svi ljudi nepismeni kao on, da neznaju citati i ne rade pripreme. Biden je sigurno nekoliko puta procitao neopranu biografiju ovog lazova prije dolaska u Srbijicu. Ameri ce uiniti sve u pokusaju da uljude ove divljake. Cak i bombarderi nisu iskljucena opcija.
Ovaj Toma koji kralj! Ali Toma nazalost govori istinu! Ameri guraju u EU Srbiju! A Rusi ce da poklone sest migova Srbiji koji nisu u funkciji ! Hahaha
krivo kazes cetnicki vojvodo..ne dijelis ti s njima nista ,vec s Britanijom iste ste oni su vam pomogali u klanju ubijanju
koja ulizica i licemjer , zaboravio je na najvećeg srbina , šepavog tita..
Kako bi na dvije stolice...cek da cuje tata Putin kak se uvlacis u dup...amerima. Hehehe
S potpuno promasenom vanjskom politikom RH.
Zar nasi veliki prijatelji Ameri nisu odlikovali onog cedu Drazu za zasluge u 2WW valjda misleci pri tome i klanje Hrvata??? A sto se tice bombardovanja,bolje da smo mi 95-podvili rep kad je Amer zaprijetio da stanemo kod Banja Luke....Samoo bi nam kao uspomenu ostavili osiromaseni uran kao Kosovskim Albancima....
Jednom ćetnik uvjek četnik on i dajas živi u uvjerenju gdje je 1 srbin to je srbija valjda zna da smiljan pripada hrvatskoj karlovačka gimnazija koju je tesla pohađao u samom cetru hrvatske ako nezna onda je zaboravljiv mogu gaa na to podsjetit hrvatski branitelji pred kojima se dao u bježaniju sa svojim sljedbenicima.
Ma nemojte previse hebati svi zajedno.... tko je bio uopce izazivac ratova na brdovitom Balkanu?
Kaze Nikolic zagonetan odnos s Hrvatskom. Svasta bi on rekao za nas ali se ne usudi
Haha, ajde nikolicu, mozda tvoje lazi jednom postanu istina. Znam da su vec istina za maloumniji dio srba.
"Srbija i Sjedinjene Države dijele zajedničke vrijednosti..." Mozda cetnicki vojvoda aludira na dogadjanja iz 1999 godine!? Ili nas samo podsjeca da su i americka i srpska politika u principu hegemonisticke?
Ovi srbi su gori od cigana,prodaju svoj obraz svima i rusima i amerikancima,a dali bi ga i isilovcima ,ako bi ovi iskrcali nešto love.To se kod nas zove prostitucija.
Biden potapšao Nikolića po ramenu, ispalio par protokolarnih rečenica i odletio u Prištinu u posjet predsjedniku neovisne države Kosovo. Zaista dijele iste vrijednosti.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Amerikanci i Srbi su samo od zajednickog djelili bombe. Dok su bile u zraku bile su americke a kad su pale u Srbiju bile su srpske. A Nikola Tesla je Amerikanac Hrvatskog podrijetla.