Ni raspuštanja Sabora ni nove većine: 76 ruku nema ni Karamarko ni Milanović
Politički akteri do 17. lipnja trebali bi odgovoriti na četiri pitanja
Komentari 31
Karamarko I milanovic su podmetaci huskaci I lazljivci. .oreskovic im smeta jer pored njega nemogu varati. .Tim je za njih Einstein. .a oni ga pokusavaju ismijati da je dudek. .ajd odite vi bolek I lolek u izrael trait posla. .peraci tanjura. .nista vise
Bizonko, hdz ima glasove kao što ti imaš tu nickove, lažnjaci
predstava ide dalje još mnogo dana u vašem gradu cirkus domoljuba
Milanovic ima ,samo mu se osusile.
TK je politicki mrtvac, on moze jedino skupljati glasove da ne ide u prdekanu. Sve ovisi o mostu, da nas oslobodi ove patnje. Novi izbori su jedino rjesenje.
Poštovani nepotkupljivi Saborski zastupnici, ne dajte se uplašiti ovom presing kampanjom uske grupice iz vrha HDZ okupljene oko Karamarka. Stvari stoje ovako: 1. Nisu uspjeli izblefirati Premijera Oreškovića i iznuditi njegovu ostavku; 2. Plan B...juče su visoki dužnosnici, svi odreda, sinkronizirano pričali bajku o dovoljnom broju glasova u Saboru za preslagivanje Vlade, kako bi pokolebali neupućene Saborske zastupnike, prvenstveno iz redova MOST-ovih zastupnika, i na taj način pokušali ih privoliti na svoju stranu; tu kampanju su dodatno pojačali na portalima tiska enormno povećavajući obim komentara na temu preslagivanja, koristeći svoje "elitne" botove; 3. Kako bi djelovali još uvjerljivije da imaju potrebnu većinu, danas su aktivirali i svoga zadnjega aduta- izjavu zastupnika Lovrinovića da napušta MOST i tako dodatno pokušali "upecati" još pokojega kolebljivoga MOST-ovca za neophodne im glasove u Saboru, jer bez još 3 MOST-ovca ne mogu ostvariti svoj naum!..Sve je ovo Karamarkova psihološka igra i molim vas izdržite pritisak radi dobrobiti Domovine nam i svih nas! Hvala na pažnji. Iskreni domoljub!
ako predsjedn ik sabora ,zatucani katoliČki dripac ,ustraje u svojOJ sluškinjskoj podanosti katoličkoj-talinbanskoj vladi i njenim preslagivanjima ,pa odbije stavitI na dnevni re draS puštanje sabora ,jer mu to navodno dopušta praVILINK ,ONDA BI SVI ONI ,OPOZICIJA ,KOJI TRAŽE SABORSKO RASPUŠTANJE ,IMALI PRAVO BOJKOTIRATI SABORSKO ZASJEDANJE .U TOM SLUČAJU SABOR NE BI IMAO LEGITIMITETA DONOASTI NIKAVE ODLUKE .
Ja sam za ovakav Sabor....Zato što su tamo Tepeš i Pero Ćorić, dvije neviđene face bez kojih je Sabor nezanimljiv...A tu je i dr. iz like zvani suncokret...
za izglasavanje napovjerenja Karamađarku ima i više nego dovoljno ruku ...
Dvije velike stranke su veliki problem! Ako ne ide onako kako su naučili raditi u zadnjih četvrt stoljeća-nevalja, a naučili su samostalno devastirati sve što im dođe pod šapu!....i to proglašavati velikim nacionalnim pobjedama! Koalicija-nepoznata riječ!....ne žele ni čuti.....i jedni i drugi....fuj
Pa jel moguce da je hdz lago hrvatskoj? Opet....!?
Nikakvo raspustanje ni casnog Sabora, niti nase Vlade, niti jednog Covjeka iz Vlade! Nisam politicki akter, i svoj glas nisam nikome dala niti cu ga dati, ali cu ga dignuti za zajednistvo svih Vas aktera! I dosadni ste vise! Zelim docekati naslovnu Vecernjega u kojoj ce pisati: Vlada i sve stranke suglasne: Otvara se Firma koja ce zaposliti Nasu Hrvatsku i njenu Mladost!
Od ovog nenarodnog cirkusa ,sigurno moze i gore,gradjanski rat recimo,ali ovo do sada je najgore ikada i cak ni svijet nije vidio nesto slicno.Lazno domoljublje kopa i rukama i nigama,da ostane u nenarodnoj vladi,no sta ije sa Hrvatskom .Povjesni unistavaci svega Hrvatskog,ponovo prijete razaranjam duse i tijela Hrvata.Steta koju su dosada uradili Hrvatima i Hrvatskoj,je nenadoknadiva,ostanuli kojim slucajem u vladi ,prijeti nestanak Hrvata.Najbolje u ovom trenutku za Hrvatsku bi bio Milanovic.Svaki razum zastupnik ako zeli dobro Hrvatskoj ,trebao bi direktno birati novog mandatara,tako bi smanjili troskove za izbore,a i dobili trenutno najboljeg dokazanog premijera,koji je u najtezim uvjetima vladanja ikada,napravio da Hrvatska raste.Nesmije covjek ni pomisliti u kakvom bi dobru i prednosti bila Hrvatska,da je Bozo birao stvarni rast Hrvatske,sa Milanovicem na celu,pa ako mu sta dokaze mijenjati ga kao Kara Marka,za kojeg je odavno dokazano da je lazni domoljub i sumnjivi branitelj ,koji dobi priliku i povjesno nasteti Hrvatima.
smrt sdpeu smrt hdzeu, i svim njihovim biracima, pa nek nas ostane 2 milijuna!
Sve su karte još uvijek otvorene. Bez obzira na razvoj sadašnje političke zavrzlame Hrvatska je sve bliže grčkom scenariju. 2017-ta godina je tu iza ćoška. Ova vlast je bila zadnja šansa za početak promjena u hrvatskom društvu i početak strukturnihukturnih reformi. Ovako Hrvatska i nadalje ostaje, i dugo će ostati visokopolitički korumpirana država u kojoj caruju udbaški elementi i filokomunisti umreženi u mitu, korupciji i organiziranom kriminalu.
MArić, Marić, reci riba ribi grize rep...
Pričate bedastoće i lažete, braunsbergerovci. Na listu za raspuštanje se do sada potpisalo 49 likova, a ne 62. Čak i da preostalih 12 članova ćuprijaške sekte odgodi kolektivno samoubojstvo po nalogu proroka Braunsberger-Petrova, i ako se skupi sve ostalo, jugoudbaška ekipa ni teorijski ne može do više od 73 ruku. Na listu se neće potpisati čak ni cijeli HNS, ni IDS, ni HSU, jer se boje za fotelje na novim izborima. Trenutni omjer sigurnih je 74 za preslagivanje, 51 za nove izbore, a na tržištu je još 11 ručica koji mogu i simo i tamo, dakle stvar je i više nego jasna kako će se dalje odvijati. Na kraju će za nove izbore ostati samo Zoki i njegov dobri prijatelj Braunsberger-Petrov, hahaha, našla krpa zakrpu, mogu si odmah obećati doživotnu vjernost i to ovjeriti kod javnog bilježnika, hahahaha.
U Hrvatskoj postoje ljudi koji kazu da je bijelo i crni isto,samo zato sto su bijeli uprakali bijelu blatom,a crna ostala u svom sjaju,pa tvrde da su iste....Pa kako HDZe i totalitarne komunjare mogu biti iste.Ako ih nemozemo razlikivati,onda nemozemo ici na demokratake izbore i stetimo sami sebi....Pa jeli Milanovic igdje umijesan ,kao sto je Kara Marko INA.Pa tko je napravio da Hrvatska raste u najtezim uvjetima vladanja ikada,a tko je zaustavio rast Hrvatske sa laznim domoljubljem.......Naravno da svuhdje u svijetu postoje dvije velike a treca cesto odlucuje ko ce vladati,no nigdje u svijetu nema da emigracija = crkva ima stranku i da vjernicima prijete bogom ako neglasuju za njihovu stranku.....Pa jeli Hrvatsku vodila stranka opasnih namjera 80% njena postojanja ili su totalitarni komunisti,,,....Svugdje z svijetu ima nacionalista,a samo u Hrvarskoj fijele Hrvate i proizvode komuniste,a tvrde da su Hrvati bili ugrozeni i da ih nije bilo u partiji i vlasti SRH.....Kako da totalitarni komunisti nestanu z Sloveniji Srbiji ,Makedoniju BiH.....a postoje samo u Hrvatskoj.......Ma nemoj,nije nitko lud da povjeruje u takve price...
Svi koji pozivaju na nove izbore, rusenje vlade i sabora su direktni neprijatelji zemlje sto Hrvatska se zove.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Da,vama su rekli i jedni i drugi.