Nevjerojatno! Električni auto preživio tri udara munje, vozač bez ogrebotine!
„Naš Song PLUS EV izdržao je tri udara munje, a vlasnik je siguran i zdrav, s netaknutim svim ključnim komponentama – baterijom, motorom i elektroničkom kontrolom!“ izjavio je Li.
Komentari 3
Zato se zapale na punjenju ili na brodu pa izazovu ekološki incident.
Naporno, kakve sve sad "senzacije" kao i s avionom prije par tjedana. Ovo se zove Faradayev kavez i većina metalnih objekata može jednako preživjeti pa tako i automobila, nema puno razlike je li električni ili na drugi pogon, tko to ne zna neka se vrati na fiziku u osnovnoj školi.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Ovo je samo reklama za auto, još su zaboravili napomenuti da je udar groma napunio baterije Kineskog auta.