Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 74
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
NEMA OZLIJEĐENIH
Povratak na članak

Nesreća u centru Zagreba: Luksuznim Audijem zabila se u polikliniku, radnice ostale u šoku

Na teren će izaći i policija koja će obaviti očevid i rasvijetliti uzroke ovog nesretnog događaja.

Komentari 59

Avatar AligatorX
AligatorX
11:51 05.11.2020.

Nezgodno je tipkati na mobitel i voziti, a koliko vidim o ho ho žena koriste mobitele dok voze.

VL
BA
balizg
12:15 05.11.2020.

Tipkanje po mobitelu + brzina + manjak IQ-a

VL
MA
marli
12:13 05.11.2020.

Kako možeš uzgubit nadzor nad vozilom ? Imaš kočnicu i volan ! Osim ako si tipkala ili vozila debelo preko ograničenja.

VL
Avatar old_habits_die_hard
old_habits_die_hard
12:49 05.11.2020.

Puno konja, a malo mozga!

VL
LI
linkser2
12:16 05.11.2020.

šta je štikla zapela od tepih ili se blejalo u mobitel...ako izgubiš kontrolu nad ovakvim autom...trebala bi izgubiti i vozačku...trajno!!!

VL
CR
crohumans
12:17 05.11.2020.

Izgubit nadzor nad vozilom ako imalo normalno voziš - nebi povkerovalo ni dijete od 4 godine !!!

VL
Avatar NenadNikolic
NenadNikolic
12:02 05.11.2020.

Ispao joj mobitel na pod? Pa se sagnula da ga uzme?

VL
Avatar Artoo Detoo
Artoo Detoo
11:54 05.11.2020.

Gospođa je valjda mislila da je to "drive in" poliklinika?

VL
SA
SamoIstina
12:00 05.11.2020.

Očito je neko važno čeljade, dok nema detalja, a sirotinja ne vozi luksuzni Audi. Tko zna kakva je iz noći izašla ... ništa za ovo zakukati će osiguranja, ona ne će ni trepnuti ..

VL
BO
bolnaistina
13:31 05.11.2020.

Tipkala po mobitelu. Dogovarala sa zagonđijom susret.

VL
GR
Grandstar
12:05 05.11.2020.

To je bio mobitel u pitanju A za kaznu ima novacy tak da samo uzet vozacku na 2 god

VL
KP
konzervativni_preporod
14:22 05.11.2020.

Žene u prosjeku najbahatiji sudionici u prometu.. svatko tko je vozač je doživio kolika je to količina nestrpljivosti i egoizma u pitanju.. ova konstatacija se neće svidjeti ženama i dežurnim picopatnicima koji će im sada stati u obranu.. prisutnost policije na prometnicama u većim gradovima je sramotna i ovim putem pozivam policiju da pojača prisutnost na svakom uglu i redovito puni državni proračun.. svaka druga žena u prometu priča na mobitel tokom vožnje

VL
DZ
dzigarica01
13:10 05.11.2020.

Ovo je prevršilo svaku mjeru, žene za volanom bi trebalo strožije kažnjavat, nas muške se stalno u prometu kažnjava a žene se izvlače, na šarm i seksipil. Taj seksozam u mupu je prevršio svaku mjeru, nije fer

VL
RU
Rusvaj
14:23 05.11.2020.

Puno konja pod haubom, a kobila u kabini

VL
CO
Content
13:55 05.11.2020.

Amajketimile i glaviću i maskari i preseravanju. Da je išla na Zajčevu obavljat botox, ne bi joj se to dogodilo, ha ha ah ha :)))))))))))))))))))))

VL
VI
vidum
12:34 05.11.2020.

Ne napadajte jadnu ženu. Očito je da je bolesna i da je samo pokucala na pravu adresu.

VL
Avatar Bongozg
Bongozg
12:27 05.11.2020.

nadam se da ce imati za novi mobitel

VL
MP
Mali Pero
14:10 05.11.2020.

Ajd da Vas pitamo !!! Kako se "cij.gđa ZOVE" ??? Mora da pripadnica NIŽEG SREDNJEG sloja, koja je uštedila krpajući gaće i čarape i kuhajući samo ubrano sa vrta. Niste uspjeli saznati ??? Dobro ... normalno !!! Sjetite se ISTE takve istom NIŽEM sloju pripadajuće koja sa Mercedesom isto ušla u šoping kroz izvor i vrata???? Sjetite se kad je g.Brkića "pokupio" tramvaj tamo gdje isti nema tračnica !!! Nešto se niste POTRGALI pišući "onako kako JE / JESTE !!! Da XY prođe sa "Yugom", 101-dinkom ili Wartburgom a pripada VISOKOM sloju za KOJE VAŽI Zakon i NOVINARSKA objektivnost ..... ma pisali bi VI i Vaši kolege .... "kaj se ga da".

VL
DU
Deleted user
12:21 05.11.2020.

Prije toga je bila u MC Drive..

VL
DU
Deleted user
12:18 05.11.2020.

Suprug dotične ima partijsku knjižicu tako da slučaj možete smatrati zaključenim.

VL
« 1 2 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.