Nema zastare – Bajić će istražiti Slavka Linića zbog Tržnica
Prijave su već podignute protiv Vojka Obersnela i Slavka Franolića. DORH: Zbog složenosti slučaja, ne možemo reći kad će odluka biti donesena
Komentari 142
zašto se sa time čekalo sve ove godine? ova afera se spominje već jako dugo ali taj hdz voli sve pred izbore pa poslije izbora ništa !! neka se već jednom rasvjetli i to.
Ovu mrcinu i bandića pridruziti ADZovim ministrima i bandu osuditi na 40godina....sve opljackano do stotog koljena oduzeti pa kud puklo.
Naprijed naši. Možemo mi pričat protiv jace ali kad je dobila odvezane ruke 1.7.2009. sve se počelo odmatati, sva prljavština i u tome će imati moju potporu.
@oprosnica_za _kriminalce Je li to ona ista državna revizija koja godinama kod tvrtki sa kojima sada povezujemo Sanadera nije nalazila ništa sporno. Čudni su ti vaši komunistički pogledi na pravdu. Kod vas i crno može biti bijelo kad se gleda iz vaše perspektive.
20.12.2010. u 10:37h oprosnica_za_kriminalce je napisao/la: Hoćeš li biti ovdje na forumu kad bude oslobođen svih optužbi ? :o) _____________________________________________ pitanje je hoćeš li ti ako bude optužen? ;)
. Sve ih treba zabraniti !! Kome danas trebaju i Miloseviceve i Tudjmanove i Alijine ratne MAFIJASKE stranke na Balkanu.
Naravno da se LINIĆU podmeće ha, ha... nažalost se to dogodilo prekasno... nikada se nebumo oslobodili onoga \"HDZ sve samo lopovi a SDP sve samo sveci\". Vreme je pokazati i dokazati da muljatora ima u svim strankama.
20.12.2010. u 15:49h Santiago je napisao/la: Istrage se provode i svi koji krše zakone dobit će zaslužene kazne jer nitko nije iznad zakona :-)
kad će doči na red sisak ? npr. privatizacija restorana društvene prehrane željezare sisak.
@ CCCC \"Vi srpski ŠPIJUNI zaista baratate informacijama\" --- Živio ti meni, SSSS, sto godina. Kronični je zaheb kada te tučem informacijama sa stranica Sabora RH, MORH-a, HNB-a, HGK-a i sličnih ustanova.
a ovu već stotinu puta prežvakanu i odbačenu stvar s Linićem su izvukli da bi se skrenula pažnja s druge kolumne,u kojoj se govori o luki bebiću, kalmeti i 11 poduzeća preko kojih se kralo
naravno na čelu HFP je bio njihov kompanjon Starčević. Walter je radio za Hypo banku, uzimali su tvtke u teškoćama ali s vrijednim nekretninama na moru, Linić je potpisivao ugovore s Walterom koji mu je omogućavao da ne mora snostitii sankcije ukoliko se ne pirdržava ugovora.
Ko se sjeca Filma Maratonci??? Iphone APP ****POZURITE dok je JEFTINO**** http://itunes.apple.com/us/app/maratonci/id407667536?mt=8
2011.-sezona lova na Esdipi-veprove,...cé biti \"plodna\"..-:))
Ljudi moji gledao sam onog Jovanovica iz SDP iz njegovi ociju izlazi taka mrznja pogled kao kod nekoga ubojice.A kada prica kako je za vrijeme rata imao problema jel su ga kao srbina mrzili u Rijeci covijek vidi da jeje spreman za osvetu.
Nebu od toga ništ
Slavko dolijati ces uskoro. Lopovcino !
.Hadeze se sam-pokopa.., a Esdipi ima \"sricnu-novu-godinu 2011.\"...!!..-:)
Pitanje je, ako nisu imali šta kriti, onda zašto je ŽDO Rijeke držao slučaj u ladici?!
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Obersnelu odlazi! Ne treba nam osumnjičeni gradonačelnik!