Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 161
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
Spašen
Povratak na članak

Necijepljeni španjolski dječak preživio zahvaljujući lijeku iz Rusije

Posljednji slučaj difterije u Španjolskoj su imali 1987. godine i smatrali su je iskorijenjenom zbog čega se tamošnje zdravstvo pokazalo nespremnim

Komentari 14

ST
strsljen2013
05:59 16.06.2015.

Jadno je ponavljati članke koji su izišli prije par mjeseci ali nedostatak novinara i stručnosti je toliko vidljiv kad se članci počinju ponavljati nakon tjedan do dva. Također pamćenje čitatelja u zadnje vrijeme je sve slabije jer umjesto komentiranja trebaju ukazati na ponavljanje i nestručnost. Pa tko to plaća?

VL
MG
marko.glasnovic.507
07:55 16.06.2015.

sta ste se vi gejevi svezali zeljke markic?? to je ociti govor mrznje i netolerancija i ostale gadosti iz vase kuhinje

VL
Avatar d-ano
d-ano
09:52 16.06.2015.

ako zelis profit moras izmislit otrov pa protuotrov,ako nemas ideju onda ponovis slucaj,,iz proslosti,,i eto prihoda farmaciji,,bolest je u mozgu vodecih , ,,,odavno je prisutna samo je ponekad puste da proseta covjecanstvom da smiri duhove i usmjeri politicko misljenje u misljenje u njihovom smijeru,,

VL
Avatar viki_nuland
viki_nuland
14:05 16.06.2015.

Kako je to moguce kada Rusija umire od gladi ne proizvodi nista nego ima samo naftu i plin, a navodno spasava djecaka u bogatoj i razvijenoj EU?

VL
OD
odisej22
07:15 16.06.2015.

Dječak je preživio a posljedice će ostati: pareze( klijenuti) živaca , miokarditis. A ovo sa aparatima za disanje,zatajenjem bubrega ne sluti na dobro. Bedačeki,takvi su i kod nas misle ako znaju tipkati po mobitelu i nešto pročitati na internetu daa su već i pametni. Internet je za poluobrazovane opasno mjesto. A kad se organiziraju onda bude svašta. E,sada slijedi odgovornost. Ti roditelji će se morati nositi do kraja života s tim ili će izmisliti izgovor: kao vlast je kriva ,zašto nas nisu jače tjerali ili izmislili su tu bakteriju....itd. Treba im Markićku poslati u ispomoć i Mijata Stanića.

VL
Avatar mason
mason
03:08 16.06.2015.

Normalno da rusi imaju ,oni i ne zive u 21 stoljecu.Kod njih jos postoji i tifus.

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.