Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 192
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
ANALIZA MIRJANE KASAPOVIĆ
Povratak na članak

'Neće biti čudno ako SDP u dogledno vrijeme nestane s političkoga zemljovida Hrvatske'

Kako je pučistička drama naišla na opće odobravanje i oduševljenje SDP-a, neće biti čudno što će ta stranka u dogledno vrijeme nestati s političkoga zemljovida demokratske Hrvatske. S njome će potonuti i njezini tradicionalni i novi politički klijenti. Kakva tragedija i kakva farsa u jednom činu!

Komentari 70

DU
Deleted user
12:06 19.03.2024.

Bitno da nam ne diraju u sdss...

VL
ZA
zagabria5
12:33 19.03.2024.

SDP neće nestati nego će postati samo jedna od stranaka. Ista sudbina čeka i HDZ. HDZ-u je ovo zadnji mandat kao velike stranke-pokreta. Jednako se desilo u Njemačkoj, nekad mastodont stranke tipa CDU su danas samo jedna od mnogih stranaka. Došlo je neko novo vrijeme sa novim strankama. Tako će se desiti i kod nas

VL
TM
trade_mark
13:31 19.03.2024.

wishful thinking. ne ako se prije toga zakonom zabrani kriminalna organizacija i hrvatska konačno postane slobodna država.

VL
GA
galico
13:12 19.03.2024.

A korupcija i nepotizam ne vodi urušavanju... Pazi ove Kasapovićke... Naravno da će nestati Bitno je da jednom zaustave HDZ... Ajde stručnjakinjo navedi sva kršenja Ustava od strane Koline, Plenkovića I to kod samih izbora...

VL
DO
doktorica
13:08 19.03.2024.

nadaj se

VL
LU
luftbrenzzer
13:06 19.03.2024.

Zna Mirjana da je žena drugotna i u to (crkvu) se ne dira.

VL
Avatar Peđa_Grbin
Peđa_Grbin
12:40 19.03.2024.

Nakon pobjede u obnovu zemlje.

VL
Avatar Castro
Castro
12:16 19.03.2024.

Kasapovicka zeli pod svaku cijenu mijesto malog Milica...da bude sto blize velikom vodji. Zlato malo...neda tata djece svoje... Nikad nije komentriala svotu novca koju je veliki kralj blagoslovio kad su rimac i zalac uzele, sad su je pune novine...e vidis ...upravo zbog toga nam trebaju PROMJENE ....kao i kod Tomasevica...uzeli smo ga, vidjeli da ne valja, sljedeci molim. Demokracija. Mi vec unaprijed govorimo kako " ovi ne znaju, ovi ne mogu " a ni priliku dobili nisu...Pokusajmo...ako ne valja, sljedeci molim...kao i u cijelome svijetu...a ovi sada kradu sakom i kapom, namjestaju sve sto se namjestiti da i to nam kao valja...HAHAHAHA

VL
Avatar The new statesman
The new statesman
12:04 19.03.2024.

Bilo bi najbolje da je pitao AP a kad da raspise jel da Miro ?

VL
« 1 2 3 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.