Ne bih bio dobar ministar kad bih slao poruke protiv investicija, ali pitanje je – kakvih
Ministar poljoprivrede David Vlajčić na optužbe zbog odbijanja ulaganja u farmu pilića
Komentari 1
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Jadnik koji su sam tepa da je dobar ministar, realnost je da je većina ministara postavljena po 100% politič̣koj trgovini i 0% po znanju i iskustvu. Čak i za č̣zvati stado ovaca trebaš nešto znati, kod AP za ministra ama baš ništa.