Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 1
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
'Radim svaki dan od 8 do 17'
Povratak na članak

Nastavnica iz Bavarske za Večernji o nastavi s koronom: Pola razreda u školi, pola online

Nastavnici nose maske, učenici su u razredu bez maski, udaljeni dva metra, a zaštitu moraju nositi na hodnicima

Komentari 11

Avatar belmondo
belmondo
13:47 20.08.2020.

Ma dajte, Sommerferien traju samo 6 tjedana -> to je cijena koja se placa za toliko puno "odmora" tijekom godine. Da program nije toliko nabijen, ne bi trebalo bit toliko odmora unutar godine - ali to je druga priča. Generalnoo mislim da je hrvatski sistem puno bolji nego njemački, pogotovo sto se u DE djeca već nakon 4. razreda sortiraju (što je previše rano).

VL
BE
Berlioz
09:40 20.08.2020.

Da, u Njemačkoj imaju češće odmore unutar školske godine ali to je samo pola informacije. Novinarka nije spomenula koliko dugo onda traje ljetni odmor pa bismo saznali otkud im toliko dana za češće odmore.

VL
Avatar belmondo
belmondo
13:48 20.08.2020.

Škola traje oko 36 ili 37 tjedana godišnje (mislim).

VL
Avatar crazy_bat
crazy_bat
11:38 20.08.2020.

Nastavnici rade svaki dan od 8 do 17 sati! A naši?

VL
TA
Taddel90
10:34 20.08.2020.

Pogledajte samo oči djece, siromašne djece, uplašene do smrti ......

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.