Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 106
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
PO UZORU NA SKANDINAVSKE ZEMLJE
Povratak na članak

Naši susjedi uvode popularne mjere za umirovljenike: Je li i Hrvatska zrela za ovakav potez?

Najavljenim mjerama već se vesele mnogi zaposleni Slovenci koji ih planiraju koristiti kad napune 58 godina. Može li se povećati kvaliteta života starijih zaposlenika te smanjiti broj bolovanja i odlasci u prijevremenu mirovinu

Komentari 9

Avatar Medeni
Medeni
17:36 18.08.2025.

Najgore je prošao Robocop. Natjerali su ga da radi i nakon smrti.

VL
Avatar Behemot
Behemot
23:18 18.08.2025.

U turističkoj zemlji kao što je Hrvatska ne trebaju 80-godišnji filozofi i umjetnici nego kuhari, konobari, sobarice, čistačice, koji vrhunac svoje karijere ne doživljavaju u 70-tim. Ljudi se moraju pobrinuti za sebe; nekretnina + vrt i probati što dulje ostati zdrav.

VL
MA
MarkoMarkoM
17:58 18.08.2025.

Odlicne mjere! Tako se to radi. Bravo susjedi!

VL
DU
Deleted user
19:27 18.08.2025.

Ima puno posla da se rješavaju te stvari.Ima puno ljudi koji nisu radili ili zaradili mirovinu,nisu uplaćivali 40 ili 41 g,a primaju.npr "branitelji",to nije mirovina,osim invalida svi su trebali i trebaju delat,a ne parazitirati

VL
ZO
Zorica48
18:46 18.08.2025.

Mi cemo morati raditi do stote ako pizivimo. Nema novaca, previse radnika ima minimalac, i jasno u fond stize nedostatno. A kako stoji sutuacija u drzavi i proracun ce biti sve manji.

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.