Naši susjedi uvode popularne mjere za umirovljenike: Je li i Hrvatska zrela za ovakav potez?
Najavljenim mjerama već se vesele mnogi zaposleni Slovenci koji ih planiraju koristiti kad napune 58 godina. Može li se povećati kvaliteta života starijih zaposlenika te smanjiti broj bolovanja i odlasci u prijevremenu mirovinu
Komentari 9
U turističkoj zemlji kao što je Hrvatska ne trebaju 80-godišnji filozofi i umjetnici nego kuhari, konobari, sobarice, čistačice, koji vrhunac svoje karijere ne doživljavaju u 70-tim. Ljudi se moraju pobrinuti za sebe; nekretnina + vrt i probati što dulje ostati zdrav.
Odlicne mjere! Tako se to radi. Bravo susjedi!
Ima puno posla da se rješavaju te stvari.Ima puno ljudi koji nisu radili ili zaradili mirovinu,nisu uplaćivali 40 ili 41 g,a primaju.npr "branitelji",to nije mirovina,osim invalida svi su trebali i trebaju delat,a ne parazitirati
Mi cemo morati raditi do stote ako pizivimo. Nema novaca, previse radnika ima minimalac, i jasno u fond stize nedostatno. A kako stoji sutuacija u drzavi i proracun ce biti sve manji.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Najgore je prošao Robocop. Natjerali su ga da radi i nakon smrti.