Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 177
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
Marija Ilić:
Povratak na članak

Narodu je dosta izbora, novi bi bili najgore rješenje

Novi su izbori najgore rješenje jer stoje 40, 50 milijuna kuna, a zemlji treba svaka kuna, euro i projekti. Ružno bi bilo ići na nove izbore, smatra saborska zastupnica Ilić

Komentari 32

PR
protuudar
21:54 01.12.2015.

Činjenica je da mediji huškaju protiv novih izbora svim silama jer su pristrani i u službi ! Na novim izborima MOST bi dobio 40 mandata minimalno jer svi normalni tako razmišljaju, s obzirom da je MOST izgubio puno glasova na principu razmišljanja dat ću rađe sdp-eju jer ak dam MOST-u oni neće u sabor. Da su ljudi bili sigurni da će MOST u sabor...velika većina bi dala novoj opciji glas. Ne mogu oni gore odradit no što su dosadašnji 25 godina odrađivali. To je 1/1, a novinari nek drukaju za koga oće, uzalud im trud svirači.

VL
DH
dalibor.hren
10:08 02.12.2015.

Marija je sa 70 godina budućnost Hrvatske. Za nju novi izbori nisu rješenje jer možda ne bude izabrana, a sljedeći mandat (2019.) je jako daleko...

VL
DU
Deleted user
21:49 01.12.2015.

Kako si ove podrtine mantraju da ce MOST najvise izgubiti. Kada bi to bilo tako i HDZ i SDP bi trazili nove izbore, jer ako ne dobije most glasove, dobit ce ih ili oni ili stranke koje su im bliske. Jedina prijetnja hrvatima su oni sami,pogotovo oni koji vise zamjeraju MOSTU dosljednost i želju da hrvatska krene naprijed, nego mafijaskoj organizaciji HDZSDP koja 25 gdoina pljačka državu, od bojanja tunela, do predstečajnih nagodbi... Današnji porsječni hrvat će ti više zamjeriti poštenje nego da mu zapališ kuću (SDP i HDZ su lopovlukom "zapalili" desetke tisuća kuća i obitelji, i svejedno su zajedno osvojili 2/3 hrvatskog sabora...) TO JE JEDNOSTAVNO NEVJEROJATNO!!!!

VL
BU
budaigigo
21:11 01.12.2015.

Ma šta ti govoriš u ime naroda crvena sluškinjo.prpa te da ne uđeš u sabor ako se ponove izbori.novi izbori odmah!

VL
IV
ivanjoksimovic
20:40 01.12.2015.

Teoretski cak i da se izadje na nove izbore, ko garantuje da se isto nebi ponovilo? Sa ovako velikim koalicijama kao sto su HDZ i SDP koje ukljucuju po 10ak stranaka jednostavno su prilicno izjednaceni. MOST moze da ponovi rezultat, ili da uzme koji mandat vise ili manje. Ne vidim kako bi to promenilo trenutnu pat poziciju. Ako neko misli da bi novi izbori nekome doneli 15 mandata vise, bilo to HDZ ili SDP, zivi u zabludi.

VL
« 1 2 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.