Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 62
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
STATISTIKA NJEMAČKE POLICIJE
Povratak na članak

Najmanje zločina od 1992. Stranci počinili 42% ubojstava i 37% silovanja

Stranci čine 11 posto stanovništva Njemačke, a na njih otpada ukupno 15 posto svih kaznenih djela.

Komentari 58

Avatar nekineki
nekineki
21:59 06.11.2018.

http://refcrime.info/de/Feed/Map sve o kriminlu migranata što niste imali prilike čitati...

VL
SA
samograd
23:26 06.11.2018.

Laži laži laži me, ti to radiš najbolje !!

VL
MA
Majur
21:59 06.11.2018.

Statistika je kao bikini,dosta pokazuje....ono najvažnije sakriva.

VL
Avatar nisam_robot
nisam_robot
22:26 06.11.2018.

Hrvati su u Njemackoj manje kriminalni nego Njemci ali kao stranci popravljaju prosjek kriminalnim Muslimanima.

VL
DU
Deleted user
07:42 07.11.2018.

Cudo jedno koliko lazi moze podnjeti novinski papir. Po statistici unutrasnjih poslova Njemacke od 2015 do 2018 kriminal je porasao za preko 600 %. Od svega toga 97% nedjela su pocinili imigranti i stranci. Ali kad se laze onda nekek se laze u beskraj. Tesko da jos postoji budala koja ce vam povjerovati jer na netu se mogu naci na stotine zlocina koje su imigranti pocinili na Evropskom tlu od kada ih je Sotona Merkel dovela preko granica. Uzalud vam trud poslusnici kreatora kaosa i smrti.

VL
DU
Deleted user
23:56 06.11.2018.

Broj kaznenih djela nasilja pao je u odnosu na 2016., dok je u odnosu na 2014., godinu prije migrantskog vala porastao, a upravo su kaznena djela nasilja ono što najviše brine građane. Inače, cijeli je članak sklepan zbrda-zdola pa takoo npr. autor spominje malo prekršaje, malo kaznena djela, iako su statistkom obuhvaćena samo kaznena djela. Ili krivična, kako ih se još naziva u tekstu.

VL
CH
chemica
00:40 07.11.2018.

Kao Crnci u Americi ili pak Romi u Međimurju. Počine neusporedivo više krivičnih djela nego što im je udio u stanovništvu, prema službenoj policijskoj statistici. Mržnja je ipak malo pretjerana, ali smijemo ih valjda izbjegavati, čisto zbog statistike, a da nas ne proglase rasistima. Mislim, ako je vjerojatnost da ću poginuti puno veća u šetnji minskim poljem nego Jelačić placom, pa valjda mi zdrava logika nalaže da "druženje" s minskim poljem izbjegavam.

VL
TR
tramontana
07:34 07.11.2018.

A da pokažu statistiku po nacionalnosti Njemci 2.5%, Hrvati 3%, Srbi 10%,Sirijci 30% itd.

VL
KR
kruti2
00:04 07.11.2018.

drug vitas, samo jedna stvar: ne se.ri!!!!

VL
Avatar nekakav
nekakav
09:34 07.11.2018.

a u ovom izvješću skriva se bolna istina, da njemačka policija u većini slučajeva kad se radi o zločinima migranata ni ne otvara postupke, ne prijavljuje, već samo kad postoji oštećena strana koja je prijavila zločin, nasilje, silovanje. internet je prepun snimaka gdje migrantske bande, bilo da su nigerijske, afganistanske, sirijske, somalijske, napadaju nijemce usred bijela dana, lijepe im šamare, skidaju djevojke. a znate da to ne ulazi u statistiku? nijemci imaju velikih problema, kao i šveđani, jer im nitko neće više doći raditi u policiju, nijemci ponajmanje. o tome pišite, ne o ovim bajkama, kao neki dan o super prijemu migranata na nekom talijanskom otoku. da, super su ih primili, jedva dočekali da se noću više ne usude šetati, u 6 navečer zaključavaju kuće što nisu radili ni za vrijeme 2. svj. rata, bande haraju selom, a oni se kao smješkaju, jedva su dočekali da čuju dječji plač... svašta. al ok, netko puši i ovo, svaki dan to čuješ, pa mora da je istina. dobro je dok ne biju po glavi. sve je ovo uvod je jedno teško novo stanje duha, novog društvenog uređenja. danas žalite za nekim slobodama koje su vam uzeli pred koju godinu. sutra ćete se sa sjetom prisjećati kako ste slobodni bili sjediti u parku i pričati, komentirati. jer će doći trenutak kad nećete, jer će politika to gledati kao govor mržnje, i svaki zlobni komentar na njih će kažnjavati. njemačko stanovništvo stari. oni žele da se netko o njima brine, njihov život je završio skoro. njima migranti trebaju.

VL
Avatar nekakav
nekakav
09:34 07.11.2018.

a u ovom izvješću skriva se bolna istina, da njemačka policija u većini slučajeva kad se radi o zločinima migranata ni ne otvara postupke, ne prijavljuje, već samo kad postoji oštećena strana koja je prijavila zločin, nasilje, silovanje. internet je prepun snimaka gdje migrantske bande, bilo da su nigerijske, afganistanske, sirijske, somalijske, napadaju nijemce usred bijela dana, lijepe im šamare, skidaju djevojke. a znate da to ne ulazi u statistiku? nijemci imaju velikih problema, kao i šveđani, jer im nitko neće više doći raditi u policiju, nijemci ponajmanje. o tome pišite, ne o ovim bajkama, kao neki dan o super prijemu migranata na nekom talijanskom otoku. da, super su ih primili, jedva dočekali da se noću više ne usude šetati, u 6 navečer zaključavaju kuće što nisu radili ni za vrijeme 2. svj. rata, bande haraju selom, a oni se kao smješkaju, jedva su dočekali da čuju dječji plač... svašta. al ok, netko puši i ovo, svaki dan to čuješ, pa mora da je istina. dobro je dok ne biju po glavi. sve je ovo uvod je jedno teško novo stanje duha, novog društvenog uređenja. danas žalite za nekim slobodama koje su vam uzeli pred koju godinu. sutra ćete se sa sjetom prisjećati kako ste slobodni bili sjediti u parku i pričati, komentirati. jer će doći trenutak kad nećete, jer će politika to gledati kao govor mržnje, i svaki zlobni komentar na njih će kažnjavati. njemačko stanovništvo stari. oni žele da se netko o njima brine, njihov život je završio skoro. njima migranti trebaju.

VL
Avatar BOKI1971
BOKI1971
16:25 07.11.2018.

Pošto je Večernji list dobro informiran pa tako i sam navodi Statistike vjerovatno dobro proućene radi si o Statistikam iz 2016 kao usporedbi sa 2017 bez ikakve spomeni 2018 .....

VL
Avatar Hollynola
Hollynola
00:49 07.11.2018.

Želiš naći sebi ženu za jednu noć? Idu na ==> www.3xDate.top

VL
DU
Deleted user
23:26 06.11.2018.

Ta, 1992.-a je sumnjiva. Da su tada stranci imali veci udjel u zlocinima nego sada, hm? Nije li to godina kada su u Njemackoj obitavali neki drugi "Sirijci" sa ratom zahvacenih podrucja...

VL
Avatar Časnik2
Časnik2
22:37 06.11.2018.

...jesu ubrojali i onog Dakića ko stranca??????! Živeli jarani!

VL
Avatar Časnik2
Časnik2
22:41 06.11.2018.

...za umrit od smiha, "odgovorni elementi krajnje desnice" nemreju ni vlak zaustavit!!! Živeli jarani

VL
Avatar Ante-Portas
Ante-Portas
22:04 06.11.2018.

Sto napadate novinara, podatci su od njemackog Mupa. I to lijepo pise u clanku. Znate li tko je ministar, iz koje je stranke?

VL
« 1 2 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.