Najmanje zločina od 1992. Stranci počinili 42% ubojstava i 37% silovanja
Stranci čine 11 posto stanovništva Njemačke, a na njih otpada ukupno 15 posto svih kaznenih djela.
Komentari 58
Laži laži laži me, ti to radiš najbolje !!
Statistika je kao bikini,dosta pokazuje....ono najvažnije sakriva.
Hrvati su u Njemackoj manje kriminalni nego Njemci ali kao stranci popravljaju prosjek kriminalnim Muslimanima.
Cudo jedno koliko lazi moze podnjeti novinski papir. Po statistici unutrasnjih poslova Njemacke od 2015 do 2018 kriminal je porasao za preko 600 %. Od svega toga 97% nedjela su pocinili imigranti i stranci. Ali kad se laze onda nekek se laze u beskraj. Tesko da jos postoji budala koja ce vam povjerovati jer na netu se mogu naci na stotine zlocina koje su imigranti pocinili na Evropskom tlu od kada ih je Sotona Merkel dovela preko granica. Uzalud vam trud poslusnici kreatora kaosa i smrti.
Broj kaznenih djela nasilja pao je u odnosu na 2016., dok je u odnosu na 2014., godinu prije migrantskog vala porastao, a upravo su kaznena djela nasilja ono što najviše brine građane. Inače, cijeli je članak sklepan zbrda-zdola pa takoo npr. autor spominje malo prekršaje, malo kaznena djela, iako su statistkom obuhvaćena samo kaznena djela. Ili krivična, kako ih se još naziva u tekstu.
Kao Crnci u Americi ili pak Romi u Međimurju. Počine neusporedivo više krivičnih djela nego što im je udio u stanovništvu, prema službenoj policijskoj statistici. Mržnja je ipak malo pretjerana, ali smijemo ih valjda izbjegavati, čisto zbog statistike, a da nas ne proglase rasistima. Mislim, ako je vjerojatnost da ću poginuti puno veća u šetnji minskim poljem nego Jelačić placom, pa valjda mi zdrava logika nalaže da "druženje" s minskim poljem izbjegavam.
A da pokažu statistiku po nacionalnosti Njemci 2.5%, Hrvati 3%, Srbi 10%,Sirijci 30% itd.
drug vitas, samo jedna stvar: ne se.ri!!!!
a u ovom izvješću skriva se bolna istina, da njemačka policija u većini slučajeva kad se radi o zločinima migranata ni ne otvara postupke, ne prijavljuje, već samo kad postoji oštećena strana koja je prijavila zločin, nasilje, silovanje. internet je prepun snimaka gdje migrantske bande, bilo da su nigerijske, afganistanske, sirijske, somalijske, napadaju nijemce usred bijela dana, lijepe im šamare, skidaju djevojke. a znate da to ne ulazi u statistiku? nijemci imaju velikih problema, kao i šveđani, jer im nitko neće više doći raditi u policiju, nijemci ponajmanje. o tome pišite, ne o ovim bajkama, kao neki dan o super prijemu migranata na nekom talijanskom otoku. da, super su ih primili, jedva dočekali da se noću više ne usude šetati, u 6 navečer zaključavaju kuće što nisu radili ni za vrijeme 2. svj. rata, bande haraju selom, a oni se kao smješkaju, jedva su dočekali da čuju dječji plač... svašta. al ok, netko puši i ovo, svaki dan to čuješ, pa mora da je istina. dobro je dok ne biju po glavi. sve je ovo uvod je jedno teško novo stanje duha, novog društvenog uređenja. danas žalite za nekim slobodama koje su vam uzeli pred koju godinu. sutra ćete se sa sjetom prisjećati kako ste slobodni bili sjediti u parku i pričati, komentirati. jer će doći trenutak kad nećete, jer će politika to gledati kao govor mržnje, i svaki zlobni komentar na njih će kažnjavati. njemačko stanovništvo stari. oni žele da se netko o njima brine, njihov život je završio skoro. njima migranti trebaju.
a u ovom izvješću skriva se bolna istina, da njemačka policija u većini slučajeva kad se radi o zločinima migranata ni ne otvara postupke, ne prijavljuje, već samo kad postoji oštećena strana koja je prijavila zločin, nasilje, silovanje. internet je prepun snimaka gdje migrantske bande, bilo da su nigerijske, afganistanske, sirijske, somalijske, napadaju nijemce usred bijela dana, lijepe im šamare, skidaju djevojke. a znate da to ne ulazi u statistiku? nijemci imaju velikih problema, kao i šveđani, jer im nitko neće više doći raditi u policiju, nijemci ponajmanje. o tome pišite, ne o ovim bajkama, kao neki dan o super prijemu migranata na nekom talijanskom otoku. da, super su ih primili, jedva dočekali da se noću više ne usude šetati, u 6 navečer zaključavaju kuće što nisu radili ni za vrijeme 2. svj. rata, bande haraju selom, a oni se kao smješkaju, jedva su dočekali da čuju dječji plač... svašta. al ok, netko puši i ovo, svaki dan to čuješ, pa mora da je istina. dobro je dok ne biju po glavi. sve je ovo uvod je jedno teško novo stanje duha, novog društvenog uređenja. danas žalite za nekim slobodama koje su vam uzeli pred koju godinu. sutra ćete se sa sjetom prisjećati kako ste slobodni bili sjediti u parku i pričati, komentirati. jer će doći trenutak kad nećete, jer će politika to gledati kao govor mržnje, i svaki zlobni komentar na njih će kažnjavati. njemačko stanovništvo stari. oni žele da se netko o njima brine, njihov život je završio skoro. njima migranti trebaju.
Pošto je Večernji list dobro informiran pa tako i sam navodi Statistike vjerovatno dobro proućene radi si o Statistikam iz 2016 kao usporedbi sa 2017 bez ikakve spomeni 2018 .....
Želiš naći sebi ženu za jednu noć? Idu na ==> www.3xDate.top
Ta, 1992.-a je sumnjiva. Da su tada stranci imali veci udjel u zlocinima nego sada, hm? Nije li to godina kada su u Njemackoj obitavali neki drugi "Sirijci" sa ratom zahvacenih podrucja...
...jesu ubrojali i onog Dakića ko stranca??????! Živeli jarani!
...za umrit od smiha, "odgovorni elementi krajnje desnice" nemreju ni vlak zaustavit!!! Živeli jarani
Sto napadate novinara, podatci su od njemackog Mupa. I to lijepo pise u clanku. Znate li tko je ministar, iz koje je stranke?
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
http://refcrime.info/de/Feed/Map sve o kriminlu migranata što niste imali prilike čitati...