Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 59
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
ZMIJOLOVCI IMAJU POSLA
Povratak na članak

Najezda zmija u Slavoniji: 'Sve ih je više, ulaze u napuštene kuće, gmižu nam po dvorištima i autima'

U selima je, kaže, puno starih i zapuštenih kuća, zmije dolaze kako bi se hranile miševima i zavlače se u kuće u vrijeme polaganja jaja, a kada si naprave stanište, teško ih je pronaći

Komentari 4

KR
kromo
02:09 10.07.2021.

Heh, još ove godine nisam vidio zmiju u prirodi, a živim u mjestu gdje ima oko 35%napuštenih kuća........naslov je bombastičan !?

VL
EM
emojmile
20:25 06.07.2021.

Bitno da smo mi prodali ili uništili imunološki pa sad nemamo ili kupujemo protuotrov... b...ti drz....

VL
TZ
tomislav.zubovic
15:23 29.06.2021.

Mačke su jedino rješenje, gdje ima mačaka tamo nema ni Mišje groznice a ni zmija

VL
CK
CKI
10:59 29.06.2021.

Dobro je da ih ima jer je uglavnom riječ o neopasnim a izuzetno korisnim životinjama. Da ih nema bila bi velika najezda miševa. Pogotovo u slavonskim selima prepunim ruševnih kuća. S obzirom na situaciju, u hrvatskoj pod hitno trba donijeti zakon o ruševinama; da se vlasnici brinu o njima ili da ih uklone, ako ne održavanje neka preuzme lokalna uprava i to fakturira vlasnicima.

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.