Nadbiskup Hoser o Međugorju: 'Ovo je vrijeme i mjesto obraćenja'
Papa Franjo imenovao je nadbiskupa Hanryka Hosera apostolskim vizitatorom za Međugorje sredinom ove godine sa zadaćom da se skrbi za veliki broj hodočasnika koji tamo dolaze svake godine.
Komentari 178
Jedna stvar oko Međugorja.... Tko želi vidit će prevaru i priliku za dobru zaradu... A tko stvarno vidi... vidit će duhovne plodove...tolike ispovijedi i ozdravljenja...
Ateisti, jugoslaveni, leftardi i bivše vladajuće nacionalne manjine i domaći petokolonaši na aparatima. Za Hrvatsku i Krista protiv komunista
Sve je vama oko novca kad se radi o vjeri zar ne vidite da udba i sdp crkavaju
Komunjarskoj gamadi se stalno ukazuje jednonogi monstrum, zato mu se zaklinju da ne skreću sa njegova zločinačkog puta. To je zaslužio monstrum svojim velikim djelima, pobio preko milijun Hrvata, dozvolio srbima da pljačkaju Hrvatsku da ga ne bi likvidirali.
Neki jednostavno ne mogu pojmiti kako realnost nije ograničena ljudskim spoznajnim mogućnostima.
Neki jednostavno ne mogu pojmiti kako realnost nije ograničena ljudskim spoznajnim mogućnostima.
Neki jednostavno ne mogu pojmiti kako realnost nije ograničena ljudskim spoznajnim mogućnostima.
Moje iskustvo iz Međugorja je iznenađenje i radost koju sam iskusio u daru kojim sam darovan. Moja supruga je svjedok toga, jer to nije bilo nešto nevidljivo nego vidljivo i poznato meni i njoj. Onda sam shvatio da smo nana ovom svitu samo milošću, a to što ne vidimo i ne uživamo u daru Božjem je naša ljudska narav. Kad postanemo dica koja svojom nevinošću krase nas i zemlju, onda će zemlja postati Kraljevstvom Božnim, a mi dica o kojoj Bog vodi brigu.
Smeta vam Medjugorje,smeta vam Blaženi Stepinac,smeta vam Katolička Crkva a takodjer Hrvati i EU Hrvatska !!! Pomoći vam nema antikristi već davljenje u bijesu !!!!
Medjugorje je za katolike sveto mjesto a udbasima,komunjarama,jugovicima kost u grlu od 1980-e!!! Udavili se sa kosti dabogda !!!
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Ada: ..Još malo o prisutnosti Boga kojem ti svjedočiš svakim danom.. Od kada je svijeta i vijeka ljudi i isključivo ljudi su bili povod svemu na ovom svijetu, od dobra koja su nastala a pogotovo zla..toga je bilo jako puno...i tako stoljećima..izmjenjivali se svi mogući bogovi, ali svijet se nije promijenio...i dalje se ubijaju, kolju, lažu...a ti svakodnevno osjećaš ljubav Djevice Marije..i Boga..