Na slobodu izlazi Ivan Bulj, ubojica 17-godišnje Anđele: Zbog okrutnog ubojstva u zatvoru je bio 22 godine
Još su ranije mještani poručili kako u selu Suhaču iz kojeg je Bulj on nije dobrodošao. Njegova kuća u tom mjestu je napuštena, ruševna i zarasla u draču
Komentari 16
Postoji li u Hrvatskoj neki nadzor ovakvih monstruma? Što će biti kada sutra na slobodu iziđe Srđan Mlađan, Dragan Paravinja i još na desetine drugih zločinaca? U Americi za takve postoji doživotni zatvor, a kod nas se ljudi puštaju nakon 22 godine?
Malo je to. Evo, u predizbornoj kampanji NITKO nije ponudio povećanje zatvorskih kazni za osobito teško i okrutno ubojstvo i prikrivanje zločina. Zašto se za ovakve slučajeve i onaj ubojstva Antonije Bilić i onaj Serene Macedo ne bi mogle izreći doživotne zatvorske kazne?!
Treba za takve ponovo uvesti smrtnu kaznu kao što ima Amerika.
Očito da nije bio stabilan ni prije, a tek će sada biti još i manje stabilan nakon što je proveo 22 godine u zatvoru i izlazi van. Takvi obično naprave neku glupost na brzinu da se vrate nazad. Pa bi bilo pametnije ovima da šute.
A mogao je lipo priznati i prošao bi sa 20 godina.
Grozno,i ne nema izgovora zašto nije dobio 50 godina,jer u državi gdje sudstvo radi šta hoće prema malom čovjeku moglo je i ovog monstruma osuditi na pedeseticu i nitko se ne bi bunio.
I šta sada kada izadje i ubije ponovo nečiju ćerku. Da li će u tom slučaju i država odgovarati?
Dozivotni zatvor,ali ne u zatvoru koji lici na hotel sa 4 zvijezdice,takve monstrume treba slati u zatvor tipa goli otok,gdje odrađujes svoju kaznu radeci na otvorenom bez obzira na vremenske uvjete,tako sta ces nositi kamen u rukama sa jednog mjesta na drugo i onda opet nazad i tako svaki dan po 8 sati,u hrvatskoj postoji bezbrojno puno otoka na kojima bi se mogala izgraditi moderna verzija golog otoka za otprilike 300-500 zatvorenika,a cuvarima tog zatvora dopustiti da se svaki pokusaj bjezanja moze kazniti ubojstvom tog istog zatvorenika.
Nedaj boze nikada nikome!
To je poprilicno nebitno. Covjjek je odaluzio svoju kaznu I sad je isti kao I svi ostali. Puno veci problem je poziv isil-a da pobiju sve na tekmama lige prvaka. No to je vama taboo....
Zatvorili ste krivog Bulja.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Kao da je jučer bilo kada je ubijena Anđela Bešlić i evo, počinitelj je već na slobodi? Samo 22 godine za jedno nevino dijete od 17 godina?