Na odmorištima uz A1 carinici oduzeli 195 kila sira te med i gljive!
Oduzimanje je izvršeno tijekom provođenja mjera nadzora i provjera 30. kolovoza u cilju suzbijanja nelegalne trgovine poljoprivrednim proizvodima
Komentari 41
ovo ima samo u hrvatskoj. sramota tuga i jad
tako tako...udri milicijo po sirotinji,kao nekad.naravno,nalogodavci su vam redom djeca i unuci onih što su popljačkali našu zemlju,tavane,polja,šume.ak su još k tome nekoga i lišili života napredovali su u partiji.slično ko i danas.al bitno da se ne vidi kriminal u državnim poduzećima.uzmite vi fino sira i meda,bit će partijske derneke
Gdje je završio sir,med i gljive?U pučkoj kuhinji?
Zalosno ! Jadni ljudi se pate da prezive i oni im uzmu sve , pljuc .
ovo ima samo u hrvatskoj. sramota tuga i jad
tako jeeeee,udri po sirotinji.
Zapamtite ove vijesti, pa kad dodju izbori dobro im naplatite. Nisu zasluzili nikakve glasove.
Svaka čast. Da je barem više takvih akcija jer su većina ljudi koji prodaju na autocestama preprodavači koji višestruko zarađuju na muci drugih.
Svaka čast, treba još i to malo naroda iz Like i Gorskog Kotara potjerati. Šta bi tek trebalo oduzeti ovoj iz HEP što zaposli cijelu familiju. Ona će dokazati da je sve u skladu sa zakonom, a ovi nelegalno trguju. Zaribali državu za par tisuća PDV, a koiko tek zariba državu svaki onaj tres.mud.n koji ima pravo na službeni auto 25 (dvadesetpet) sati dnevno za sve privatne i službene potrebe. Molio bih nekoga da mi kaže kome se obratiti da kažem da sam jako nezadovoljan ponašanjem ove države i da me taj uvaži i sasluša?
A ovaj nož lijevo im valjda služi da se nareže sir poslije zapljene (slikanja)
nestalo sponzora za SDP-ove domjenke pa se od sirotinje kupi harač.......
Hahahh glavno da su oduzeli malo sira i meda za namazat na kruv ljudima koji jedva prezivljavaju na selima dok 'velike ribe' u miru plivaju u blatnjavoj korupcijskoj kaljuzi Hrvatske. Meni se doslovno povraca od ovakvih vijesti.
Lazu, ja sam vidio. Uzeli se barem 650 kg sira i 160 kg meda. Oni su uzeli ostatak, gamad prokleta
Strašno koliko Hrvati opravdavaju kršenje zakona... Nije ni čudo što su nam stalno lopovi na vlasti.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
U Svicarskoj bez problema seljak rodaje ispred svoje kuci ili kuci jaja , sir , krompir , tresnje i tikvice . Bice daje nasa bagra pametnija fuj !