Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 2
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
nelegalna trgovina
Povratak na članak

Na odmorištima uz A1 carinici oduzeli 195 kila sira te med i gljive!

Oduzimanje je izvršeno tijekom provođenja mjera nadzora i provjera 30. kolovoza u cilju suzbijanja nelegalne trgovine poljoprivrednim proizvodima

Komentari 41

SW
swic
12:31 02.09.2014.

U Svicarskoj bez problema seljak rodaje ispred svoje kuci ili kuci jaja , sir , krompir , tresnje i tikvice . Bice daje nasa bagra pametnija fuj !

VL
Avatar Zizou10
Zizou10
12:36 02.09.2014.

ovo ima samo u hrvatskoj. sramota tuga i jad

VL
CR
crnaguja1950
12:21 02.09.2014.

tako tako...udri milicijo po sirotinji,kao nekad.naravno,nalogodavci su vam redom djeca i unuci onih što su popljačkali našu zemlju,tavane,polja,šume.ak su još k tome nekoga i lišili života napredovali su u partiji.slično ko i danas.al bitno da se ne vidi kriminal u državnim poduzećima.uzmite vi fino sira i meda,bit će partijske derneke

VL
CV
cvijece
12:21 02.09.2014.

Gdje je završio sir,med i gljive?U pučkoj kuhinji?

VL
SW
swic
12:27 02.09.2014.

Zalosno ! Jadni ljudi se pate da prezive i oni im uzmu sve , pljuc .

VL
Avatar Zizou10
Zizou10
12:36 02.09.2014.

ovo ima samo u hrvatskoj. sramota tuga i jad

VL
GL
gladiatus61
12:09 02.09.2014.

tako jeeeee,udri po sirotinji.

VL
JE
jellyfish
13:58 02.09.2014.

Zapamtite ove vijesti, pa kad dodju izbori dobro im naplatite. Nisu zasluzili nikakve glasove.

VL
IV
ivanix
12:32 02.09.2014.

Svaka čast. Da je barem više takvih akcija jer su većina ljudi koji prodaju na autocestama preprodavači koji višestruko zarađuju na muci drugih.

VL
DU
Deleted user
13:36 02.09.2014.

Svaka čast, treba još i to malo naroda iz Like i Gorskog Kotara potjerati. Šta bi tek trebalo oduzeti ovoj iz HEP što zaposli cijelu familiju. Ona će dokazati da je sve u skladu sa zakonom, a ovi nelegalno trguju. Zaribali državu za par tisuća PDV, a koiko tek zariba državu svaki onaj tres.mud.n koji ima pravo na službeni auto 25 (dvadesetpet) sati dnevno za sve privatne i službene potrebe. Molio bih nekoga da mi kaže kome se obratiti da kažem da sam jako nezadovoljan ponašanjem ove države i da me taj uvaži i sasluša?

VL
SK
Skile
12:58 02.09.2014.

A ovaj nož lijevo im valjda služi da se nareže sir poslije zapljene (slikanja)

VL
Avatar mrado88
mrado88
12:42 02.09.2014.

nestalo sponzora za SDP-ove domjenke pa se od sirotinje kupi harač.......

VL
JE
jellyfish
13:55 02.09.2014.

Hahahh glavno da su oduzeli malo sira i meda za namazat na kruv ljudima koji jedva prezivljavaju na selima dok 'velike ribe' u miru plivaju u blatnjavoj korupcijskoj kaljuzi Hrvatske. Meni se doslovno povraca od ovakvih vijesti.

VL
KO
kozaribok1
15:32 02.09.2014.

Lazu, ja sam vidio. Uzeli se barem 650 kg sira i 160 kg meda. Oni su uzeli ostatak, gamad prokleta

VL
DE
dejo60
12:27 02.09.2014.

Strašno koliko Hrvati opravdavaju kršenje zakona... Nije ni čudo što su nam stalno lopovi na vlasti.

VL
« 1 2 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.