Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 4
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
POD OKRILJEM NOĆI
Povratak na članak

Na nogometnom stadionu u Vukovaru ispisani grafiti neprimjerenog sadržaja

PU Vukovarsko-srijemska izvijestila je da je na reklami nogometnog stadiona sprejom ispisano Srbija do Tokija kao i silueta policajca kojemu su na glavi ispisana četiri S na ćirilici

Komentari 19

PE
PetrusManus
16:45 18.04.2019.

Koja ironija tog naroda sto se srbima nazivaju, rođenih gubitnika, zemlja im nikad manja a oni spominju Tokio.

VL
BR
brzzzy
16:33 18.04.2019.

Nikada se neće pomiriti sa Hrvatskim Vukovarom...

VL
LA
laganela
16:23 18.04.2019.

"Braća" nas vole. Ovo su izrazi ljubavi..

VL
JO
jozoblekic
16:30 18.04.2019.

Di su antifašisti

VL
BA
bacenheider
16:39 18.04.2019.

di je sad pupi,sto je to!?

VL
KR
kruti26
18:39 18.04.2019.

zaigrala se deca vukovarskih sao milicajaca i ostalog vascelog srpstva koje ne može smisliti ovu državu

VL
Avatar Ponikvarac
Ponikvarac
21:26 18.04.2019.

Po naslovu sam znao da je to nešto što su Srbi učinili. Da je nešto sa hrvatske strane to bi bilo odmah u naslovu. E, je smo jadni.

VL
ZI
zip123
19:52 18.04.2019.

Pupi!?Sutis nesto.

VL
Avatar cros
cros
20:22 18.04.2019.

Izvrsno, hoće oni na istok do Tokia, nemamo se što brinuti!

VL
DU
Deleted user
09:21 19.04.2019.

Biti će servija uskoro onolika koliko pogled doseže sa beogradske đamije.

VL
BA
bakulušić
00:11 19.04.2019.

Sve to što je napisano nije ništa u odnosu na ono što na ovome portalu pišu "antifašisti" i pripadnici "ranjive skupine".

VL
Avatar HJelinich1990
HJelinich1990
00:10 19.04.2019.

Ma oni da pišu takve stvari? Ma nije moguće! To su naši sami da bi se mi na njih naljutili.....

VL
PR
priophas
17:21 18.04.2019.

Ovo s Vukovarom je pravo pitanje..... Zašto naša Vlada ne napravi izložbu o Vukovaru? O Škabrnji?.. Dubrovniku?.. odgovoriti cu - jer onda treba reci i istinu o Mostaru, Ahmicima, Praljkovim milijunima eura i slicnima Praljku. O Mercepu i Norcu, Gotovini itd................. Ovako je Domovinski rat mit, a za njih izvor bogatstva.......................... U tom grmu leži zec. I zato ce o tome šutjeti dok postoje

VL
IG
Ilija_Gregorić
16:37 18.04.2019.

E, sada da posudim mozak na kratko od naših 'suverenista': OVO OĐE SU STO POSTO NAPISALI KARAMARKOVI I BUJANČEVI CRNOKOŠULJAŠI, AJMO BOŽINOVIĆU, APSI GAMAD!

VL
PR
priophas
16:42 18.04.2019.

Koliko je Jugoslavenska narodna armija bila zadovoljna radom svojeg generala i KOS-ovca, Franje Tudmana, najbolje svjedoci vila u Nazorovoj koju mu je JNA dodijelila.

VL
PR
priophas
16:41 18.04.2019.

Jeste li znali da su u prvom sazivu sabora 1990-te svi do jednog bili bivši udbaši ili bivši robijaši, (sve kriminalac do kriminalca, tzv "politicki progonjeni") i po tome smo bili jedinstveni u svijetu

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.