Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 200
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
Poginuo radnik
Povratak na članak

Eksplozija u kamenolomu: Izišao sam i vidio radnike u panici i šoku

Navodno je vatra zahvatila kutiju u kojoj je ostalo eksplozivnog materijala, a nesretni je čovjek preminuo na licu mjesta.

Komentari 9

DU
Deleted user
19:13 08.01.2019.

To je čudno, ili stvarno nesretan splet okolnosti..... jer- ti možeš komad eksploziva zapaliti šibicom, ili baciti u vatru a da ne eksplodira....ništa se ne događa bez detonatorske kapsle broj 8... ili slično .....

VL
DE
deckoizkrnjaka
17:52 08.01.2019.

Trupinjak,pripada Karlovackoj Zupaniji,i Opcini Krnjak,udaljen od Karlovca 30-ak Kilometara,od Vojinca udaljen 16 Kilometara,a eksplozija se skoro do Vojnica cula i pomalo osjetila,tako da je to zaista bila velika eksplozija.

VL
DU
Deleted user
19:39 08.01.2019.

Naslov može biti i Karlovac, Eksplozija u kamenolomu, jedan čovjek poginuo itd...Vaš naslov je baš neprofesionalan. "Tko je izašao i vidio radnike u šoku?" Šef? Ili što

VL
Avatar Marko
Marko
17:51 08.01.2019.

Keine ZNR

VL
DE
demokršćanin
00:18 09.01.2019.

Onaj koji je napisao članak s "objašnjenjem" kako je možda došlo do eksplozije uopće ne poznaje ono o čemu piše.Žao mi je čovjeka koji je nastradao.

VL
TA
Tarantula
07:36 09.01.2019.

Vatra ne može aktivirati amonal ili ti amonijev nitrat, vatra ne može aktivirati niti semtex ili ti C4. Eksploziv se može aktivirati samo rudarskom kapsulom ili snažnim udarcem, zato postoji test minimalna visina paljenja gdje se spušta uteg na eksplozivv te se traži koja je visina kritična za paljenje! Kamenolomi obično koriste amonal ili ti amonijev nitrat koji je mješavina 95% amonijev nitrat i 5 % dizel kao takav je u granulama i skladišti se u vrećicama!

VL
Avatar Mica Trofrtaljka
Mica Trofrtaljka
14:37 08.01.2019.

Milan Tepić II 😀

VL
RI
river
14:07 08.01.2019.

A Krnjak nije u Zgb županiji a kako se zove taj sto je igrao s eksplozivom na srbski božic što se krije iza ovog svega….teroriszam

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.