Izbo oca u istom stanu u kojem je 1997. ubio i majku
Osumnjičena osoba odvedena je na kriminalističko istraživanje.
Komentari 34
Nakon prvog zločina je trebao biti kažnjen smrtnom kaznom. Kriva je ideja da je primarna svrha nečijeg kažnjavanja... preodgoj. Primarna svrha kažnjavanja mora biti retribucija. Dakle, primarno se mora platiti za zločin, a tek sekundarno razmišljati hoće li zločinac "shvatiti" svoj zličin i promjeniti svoju ćud. Odnosno, postoje zločini koji nužno zahtjevaju izvršenje smrtne kazne, a zločin ubijanja roditelja svakako spada u tu kategoriju. Ovako kako danas "funkcionira" sustav imamo apsurdnu situaciju da se zločinci bez straha izruguju i policiji i sudu i žrtvi. Kažu: "ja ću odguliti svoje, a ti ćeš, pajdo, u grob". Stoga, red se mora ponovo uvesti i on mora glasiti ovako: "Pajdo, ti nećeš odguliti svoje, nego ćeš biti smaknut."
Kad je lud zasto sebe nije ubio?Odmah u zatvor dozivotno
Apsurd do apsurda.Onaj tko ga je pustio treba biti javno prozvan
Smrtna kazna je potrebna za naše posrnulo društvo, ali kaznu treba izricati i izvršavati sud. Ovako o životu i smrti odlućuje bolesnik. Jadni mi.
Trebala ga je policij smaknut i kraj price budala manje
A gdje nestade četvrta zapovijed Božja: „Poštuj oca i majku" ?
Tko ne bi pobenavio u tim socijalistickim krletkama po Novom Zagrebu..
nekad davno Jura Stublić pjevao je "Zagreb je hladan grad"..... danas...35 godina poslije...Zagreb je postao opasan grad. Opasan!!!
Kako je mlađi muškarac ako je već prije 25 godina nekoga ubio? Mladim osobama smatraju se, ovisno o regulativi, do 28. ili 30. g, nije valjda s 5 godina nekoga ubio???
Ni tko, ni sto, ni kada... Bolje link na sajt mupa nego ovo.
Katastrofalna greška tužiteljstva. U zakonu nema doživotne robije, tako da taj zlikovac može i dalje nastavit svoj krvavi pir. Ali rješenje postoji, jer psihopate sa takvom dijagnozom mogu biti doživotno izolirani u zatvorskoj psihijatrijskoj ustanovi posebnog tipa. Što tako nije urađeno poslije prvog zločina, treba pitati nadležnog ministra.
Više neće na slobodne vikende. Do kraja života će biti zatvoren u nekoj umobolnici. Sada zamisli kako je tim medicinskom sestrama i medicinskim tehničarima. Čitav radni vijek gledati Voskiona.
Da su kazne za ubojice, silovatelje i pedofile primjerene,a to znaci smrtne kazne ili eventualno dozivotne, onda se ovakve gadosti ne bi dogadjale. E ali...posto si teze kaznjen ako ne zavezes pojas u automobilu,nego za ubojstvo ili silovanje..onda naravno da su svi izopaceni umovi na konju. Ali..tko smo mi da narusavamo ljudska prava ubojica,pedofila, tatinih sinova..itd...
Za ovo treba odgovarati i onaj koji ga je ustupljen iz ludnice.
Znači, isti oni koji su ga nedavno pregledali i utvrdili da je ubrojiv i da može slobodno okolo šetati, sad će ga opet pregledati i utvrditi da je neubrojiv! Stvarno. Neke profesije su zaštićenije od ličkog medvjeda.
Prestrašno!
sude mu dušmani jel nemaju pojma kako mu je možda bilo s istima živjeti.
Kad bi Jura S. danas pisao riječi te kultne pjesme/zagreb je hladan grad/ sigurno ne bi koristio tadašnju srbohrvaščinu..
U Lijepoj našoj je sve trulo. Nekompetentni ili neodgovorni psihijatri su totalnog ludjaka puštali na vikende i tako mu omogućili da počini dalji ludjački čin. Pitanje za milion je, da li ima išta u toj državnoj kreaturi da normalno funkcionira?.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Pa, ako se liječio na psihijatriji zadnjih 25 godina od prvog ubojstva mora se priznati da je uspješno 'izlječen'. Nema potrebe da se ovoga puta toliko zadržava, te mu treba što prije omogućiti slobodne vikende.