Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 2
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
EKSKLUZIVNO: ZORAN MARINOVIĆ
Povratak na članak

Moji dani s talibanima: Izgledaju ko' mladi Beatlesi, većina njih zapravo je dobra

Uzbečki policajac nevoljko uzima putovnicu, dodatno mrk, odrješit. Valjda je ovaj granični prijelaz trenutačno najozbiljnije mjesto na svijetu pa mu se i licem treba prilagoditi. Skenira, pregledava biometrijske zapise, COVID potvrde, testove, kodove, dozvole, geometrije, i dok drugi stavlja opremu na rendgen, zapitkuje na sporom ruskom: gdje, kada, kako, zapravo najviše zašto? Kao da mi je spori ruski razumljiviji od brzog. Odgovaram jednako njemu nerazumljivo na engleskom. Sporo. Toliko je sve to složeno da mi se čini da je najgore što su Amerikanci mogli napraviti talibanima uvaliti im da vode državu

Komentari 32

DM
drazen.muhvic
22:06 09.10.2021.

Da, baš kao "Beatlesi" izgledaju. Jedino su im gitare malkoc neobične...

VL
Avatar Bongozg
Bongozg
22:37 09.10.2021.

Talibani dobri? Jel ima pilota u avionu? To me podsjeca kao kad Al Jazeera spomene clanove Isila kao “članove oružane skupine”

VL
Avatar sluganski_svakidan
sluganski_svakidan
22:24 09.10.2021.

Evo, sad znamo da je većina talibana dobra. Dakle, ljudima koji su ionako dobri za posebnu pohvalu smije se reći - naprimjer da je kao taliban?

VL
Avatar Sand_dan_Glokta
Sand_dan_Glokta
22:40 09.10.2021.

Da kao Beatlesi?! Žene su lude za njima? 😂

VL
Avatar Primarius
Primarius
22:34 09.10.2021.

novo normalno...talibani su cool...a gdje ide ovaj Svijet

VL
ČR
črnamatizemla
23:22 09.10.2021.

Ma da, ni mrava ne bi zgazili, tak su dobri...

VL
DU
Deleted user
23:03 09.10.2021.

Da, žene "vrište" kad ih vide, ali ne od uzbuđenja i zaljubljenosti.

VL
Avatar whitesox
whitesox
22:34 09.10.2021.

Koliko su ti platili za ovaj oglas? Cigla belog?

VL
Avatar babinjak1984
babinjak1984
22:44 09.10.2021.

Toliko je sve to složeno da mi se čini da je najgore što su Amerikanci mogli napraviti talibanima uvaliti im da vode državu .Podsjeća na Tomaševića u Zagrebu.Uvalili mu...

VL
Avatar drug Joža
drug Joža
22:04 09.10.2021.

Da si meni odgovarao tako na granici išao bi braco na provjeru tjelesnih otvora, pa detaljna kontrola putovnice koju bi dobio na kraju smjene, ako...

VL
MM
Marljivi mrav
06:49 10.10.2021.

"Bliskibradonje-srbskog porjekla"su isto uglavnom "dobri" i sliče bitlesima, pa da... 🤔 tko piše takve nebuloze i sprdaćine???

VL
IM
Immanuell
05:32 10.10.2021.

Ma ja ba, a cure im nose cvijeće u kosi......

VL
DU
Deleted user
11:07 10.10.2021.

One lisice nose radi boljeg sexa?! Ko vam pise ovakve nebuloze!?

VL
MX
Mister X
23:03 09.10.2021.

ZORAN MARINOVIĆ mora da je 75 godina pozna Bitlse i zna da i ovi dečiki ok i engleski pjevaju -- Moji dani s talibanima: Izgledaju ko' mladi Beatlesi, većina njih zapravo je dobra.. Samo budle i naivni su mislili dali da su brutalni kao Rolingstonsi . Toliko je sve to složeno da mi se čini da je najgore što su Amerikanci mogli napraviti talibanima uvaliti im da vode državu ?? ( Misli na Ameriku,,,, ) Inače Amerikanci su im dobro super vodili njihovu državu -talibansku, pa su sada mala švicarska , nakon 20 goduna pomoči amerike i cijelog zapadas,,, Konačno svi školovani sad su svi sa po 4 fakulteta ti Afganistanci , Neki misle da su ih usrečili kao indijance samo daleko jaće modernijim oružjem ...protiv nepismenih goloruki i bosonogih,,,,

VL
NE
Neonacionalist
01:52 10.10.2021.

Ma ti afganistanski indijanci pardon talibanci su zbilja opaljeni jer nisu zeljeli prihvatiti tekovine zapadne kulture nego uporno ustraju na toj svojoj zatucanosti osim naravno one napredne manjine koja pobjegose sa Amerima .

VL
DU
Deleted user
07:06 10.10.2021.

Dobra je ova usporedba s Bratlesima. Osim toga velikom broju žena (većini?) sviđaju se talibani, čak i više nego svojedobno beatlesi. Draži su im takvi malo grublji i stroži muškarci od nas feminiziranih mekušaca...😜

VL
SC
Serious_Callers_Only
11:20 10.10.2021.

Svi imaju onu plastičnu facu i oči od ubojice. Ako postoji izgled tipičnog kriminalca ovi ga ni sa maramom ne mogu sakriti.

VL
KS
ksrecko
18:26 10.10.2021.

neki kažu daso rokeri islama.

VL
Avatar American_ninja
American_ninja
23:41 10.10.2021.

Goebbels bi bio ponosan na vas

VL
Avatar salaso
salaso
13:24 10.10.2021.

Kad je Mesić bio u Iranu, pitao je predsjednika, jel još uvijek postoji pleme hirivati...iz kojeg dokazano potiču hrvati...i odakle su krenuli u europu...negdje sa granice Irana i Afganistana..rekao je da postoji..i da su oni jedni od najgorih i najzločestijih....pričao sam meske u jednom intervjuu..

VL
« 1 2 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.