Moji dani s talibanima: Izgledaju ko' mladi Beatlesi, većina njih zapravo je dobra
Uzbečki policajac nevoljko uzima putovnicu, dodatno mrk, odrješit. Valjda je ovaj granični prijelaz trenutačno najozbiljnije mjesto na svijetu pa mu se i licem treba prilagoditi. Skenira, pregledava biometrijske zapise, COVID potvrde, testove, kodove, dozvole, geometrije, i dok drugi stavlja opremu na rendgen, zapitkuje na sporom ruskom: gdje, kada, kako, zapravo najviše zašto? Kao da mi je spori ruski razumljiviji od brzog. Odgovaram jednako njemu nerazumljivo na engleskom. Sporo. Toliko je sve to složeno da mi se čini da je najgore što su Amerikanci mogli napraviti talibanima uvaliti im da vode državu
Komentari 32
Talibani dobri? Jel ima pilota u avionu? To me podsjeca kao kad Al Jazeera spomene clanove Isila kao “članove oružane skupine”
Evo, sad znamo da je većina talibana dobra. Dakle, ljudima koji su ionako dobri za posebnu pohvalu smije se reći - naprimjer da je kao taliban?
Da kao Beatlesi?! Žene su lude za njima? 😂
novo normalno...talibani su cool...a gdje ide ovaj Svijet
Ma da, ni mrava ne bi zgazili, tak su dobri...
Da, žene "vrište" kad ih vide, ali ne od uzbuđenja i zaljubljenosti.
Koliko su ti platili za ovaj oglas? Cigla belog?
Toliko je sve to složeno da mi se čini da je najgore što su Amerikanci mogli napraviti talibanima uvaliti im da vode državu .Podsjeća na Tomaševića u Zagrebu.Uvalili mu...
Da si meni odgovarao tako na granici išao bi braco na provjeru tjelesnih otvora, pa detaljna kontrola putovnice koju bi dobio na kraju smjene, ako...
"Bliskibradonje-srbskog porjekla"su isto uglavnom "dobri" i sliče bitlesima, pa da... 🤔 tko piše takve nebuloze i sprdaćine???
Ma ja ba, a cure im nose cvijeće u kosi......
One lisice nose radi boljeg sexa?! Ko vam pise ovakve nebuloze!?
ZORAN MARINOVIĆ mora da je 75 godina pozna Bitlse i zna da i ovi dečiki ok i engleski pjevaju -- Moji dani s talibanima: Izgledaju ko' mladi Beatlesi, većina njih zapravo je dobra.. Samo budle i naivni su mislili dali da su brutalni kao Rolingstonsi . Toliko je sve to složeno da mi se čini da je najgore što su Amerikanci mogli napraviti talibanima uvaliti im da vode državu ?? ( Misli na Ameriku,,,, ) Inače Amerikanci su im dobro super vodili njihovu državu -talibansku, pa su sada mala švicarska , nakon 20 goduna pomoči amerike i cijelog zapadas,,, Konačno svi školovani sad su svi sa po 4 fakulteta ti Afganistanci , Neki misle da su ih usrečili kao indijance samo daleko jaće modernijim oružjem ...protiv nepismenih goloruki i bosonogih,,,,
Ma ti afganistanski indijanci pardon talibanci su zbilja opaljeni jer nisu zeljeli prihvatiti tekovine zapadne kulture nego uporno ustraju na toj svojoj zatucanosti osim naravno one napredne manjine koja pobjegose sa Amerima .
Dobra je ova usporedba s Bratlesima. Osim toga velikom broju žena (većini?) sviđaju se talibani, čak i više nego svojedobno beatlesi. Draži su im takvi malo grublji i stroži muškarci od nas feminiziranih mekušaca...😜
Svi imaju onu plastičnu facu i oči od ubojice. Ako postoji izgled tipičnog kriminalca ovi ga ni sa maramom ne mogu sakriti.
neki kažu daso rokeri islama.
Goebbels bi bio ponosan na vas
Kad je Mesić bio u Iranu, pitao je predsjednika, jel još uvijek postoji pleme hirivati...iz kojeg dokazano potiču hrvati...i odakle su krenuli u europu...negdje sa granice Irana i Afganistana..rekao je da postoji..i da su oni jedni od najgorih i najzločestijih....pričao sam meske u jednom intervjuu..
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Da, baš kao "Beatlesi" izgledaju. Jedino su im gitare malkoc neobične...