“Moj je sin pobijedio rak nakon posjeta Međugorju”
Obitelj dječaka Stephena Reillyja iz Irske izgubila je gotovo svaku nadu da će njihovo dijete preživjeti. Liječnici su već bili digli ruke od njega. A onda su odlučili poći u Međugorje
Komentari 11
nije to nista,neka gospodja iz daleke nam kanade ,mislim da iz vancouvera,bila u invalidskim kolicima.nakon posjeta medjugorju expresno je prohodala.jedino cudno je da se te stvari dogadjaju uvijek nekim ljudima iz kanada,irske.nema sanse da bi moj/vas susjed invalid ili smrtnoo bolestan nakon posjeta medjugorju ozdravio
Tamo treba ići, podignuti pogled ka Nebu, pokajati se i pomoliti za snagu vjere. Ufati se u Boga u danima kušnji. Osloboditi se grijeha, tereta, da poletiš kao ptica. Svijet je jedino krasan uz Gospodina. Ozdravljenje i zdravlje se onda podrazumjeva. Pa ne bude ti uz tetovažu i đavla dobro u životu. Bježite u zaklon božanski
fake news... za sve postoje dokazi, narocito je velik i neoboriv dokaz, zdravstveni karton... dajte kopije dijagnoze prije, i poslije medjugorja... lazljivci obicni...
'znanost nije objasnila' pa će nam pop objasniti - prava alternativa znanosti. Ljudsku glupost znanost nikada neće moći objasniti, što znači da je i ljudska glupost čudo. Međutim, ljudska glupost je previše uobičajena da bismo je mogli zvati čudom; i gle paradoksa.
Bila je i moja mater neki dan, ali i dalje šepa zbog bolesnih koljena.
Nije to ništa,ima i onih koji su tu bolest pobijedili a nikada nisu bili u Međugorju, što kažete na to ha !?
ma daj nemojte stakm glupostima
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Amen