Ministar Butković: Slijedi desetljeće ulaganja u željeznicu. Gradimo pruge i naručili smo nove vlakove
- Već 7,5 godina sam u Zagrebu, a moja supruga i dvoje djece žive u Novom Vinodolskom. Tijekom tjedna sam sam Zagrebu, ali vikendima sam uglavnom doma, priča nam ministar prometa, mora i infrastrukture Oleg Butković
Komentari 12
Treba povezati cijelu obalu željezničkom prugom "Jadran"...od Istre do Dubrovnika.
Za početak postavite pravi menadžment na čelo Putničkog prijevoza, Infrastrukture i dr. podružnica.
Počela predizborna promidžba. Laži, laži, nešto će od toga ostati u ušima birača. Poznato je da oni više vjeruju svojim ušima, nego očima
Predizborna obećanja, ludom radovanja. Već 8 godina obećanja.....
Nama trebaju nove ceste, završiti sve one započete brze ceste. Željezničke pruge neka obnavlja i gradi EU postoje koridori koji su im bitni za prometovanje.
Oni će izgraditi, svake izbore dolazi u Sesvete obečati izgraditi željezničku stanicu, sve što su napravili je rušenje starih wc-a i postavljanje toi toi ... a i ta željeznica će koštati najvjerojatnije ko američki i kineski svemirski program do 2050.
Jel od Lažibrade, samovozne, na baterije?. Samo mu treba još par milijardi javnog novca.
I koga ce prevoziti ti novi vlakovi...nesto teretnog prometa da ..iz uvoza...a putnicki promet moze funkcionirati kao i sve dva ljetna mjeseca.....osijek ...split se vozi 10 h...??? to ce biti vlak bez voznog reda...???
Ulažete naše novce u svoje račune u Švicarskoj.
Nije rekao koliko plaća syvjetnicke usluge i tako izvlače novac za svoje depove. HDZ lopovi.
Od 3 milijarde eura povućene za obnovu Banije nije sagrađena niti jedna kuća već je sve završilo u stranačkom crnom fondu. Pa se postavlja pitanje, koliko će se od 8.5 milijardi eura za obnovu željezničke infrastrukture iskoristiti namjenski?
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Dobra vijest, osim za one koji danas slave "labradorovo"!