Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 22
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
'Stanje nacije'
Povratak na članak

Milanović: Karamarko je govorio kao šef statistike u Sovjetskom Savezu

Ovo je drugo premijerovo izvješće o stanju nacije – praksa podnošenja takvog izvješća u parlamentarni život uvedena je prošle godine

Komentari 137

NA
nataly
13:48 24.09.2014.

Boris Marković; stvarno ne znam čemu ove tvoje baljezgarije i o čemu ti to? Jugoslavija se raspala i prije 90-tih, ponajprije ekonomski (hiperinflacija, nestašice, dugovi), zatim je po Srbiji počelo četnikobvanje i šta smo mi trebali?Predati hrvatsku na pladnju ii preći na pravoslavlje ili crta preko granice!? Uostalom komunistički blok se srušio u cijeloj europi pa je bilo iluzorno očekivati da zemlja koja ekonomski kolabrira, koja više nema saveznika u svijetu i u kojoj se bude nacionalne svijesti opstane. Sve što se dogodilo 90-tih i trebalo se dogoditi i hvala bogu da je tada državom upravljao ipak zreo i kvalitetan čovjek pa je Hrvatsku uspješno proveo kroz misko polje i doveo do neovisnosti. Ono o čemu ti pričaš sami smo krivi, svatko oda nas, čak nisu ni političari. Tko ih bira? Tko ih tolerira sve ove godine? Da li je svatko od nas u glavi napustio socijalizam i počeo se drugačije ponašati, e pa nije! Evo ti prilike: iziđi na referendum opromjeni izbornog zakona i pomozi svojim glasom raščistiti smrad koji se nataložio u politici, umjesto da trabunjaš srbi ovo srbi ono. Jer dragi moj istina je da to je bila privilegirana kasta, da je hrvatska sa 30% punila savezni proračun, a kroz fondove za nerazvijene hranila pola Srbije. U Jugi su naše komšije prešle svjetlosne godine i materijalno i civilizacijski i nije čudo što Tuđmanu ne mogu nikada oprostiti. Mi dapače, uvjerena sam bi bili puno dalje da smo iz monarhije odmah krenuli samostalno jer nas je tih 70 godina Yuge degradiralo u svakom smislu, ponajprije mentalno. Krađa i nerad je jedan od produkata tog vremena.Zato ne lamentiraj već radi id jeluj aktivno u svojoj okolini da stvari budu bolje.

VL
Avatar El Indio
El Indio
07:41 24.09.2014.

Liku nekamo slabo ide po planu. Trmasta neke nacija jeljte druze...

VL
RU
Runkle
13:33 24.09.2014.

Kako da im da izviješće na uvid kad ga niti nema, pa taj buba tamo iz glave...da imaš izviješće moraš nešto i raditi...

VL
IV
ivanbradvic
13:43 24.09.2014.

Bahatiju arogantniju i nesposobniju osobu nisam nikad vidio a nadam se da ju nikad necu ni upoznat... shvati da si zavrsena prica i da je dosao kraj mandata tebi i tvojim nesposobnim podanicima..

VL
L0
luena 01
15:12 24.09.2014.

Drazen Djurovic HDSSB je bio najdirektniji i meni je jjedan od najboljih govornika zastupnika stranki-klubova bio... Sad treba nas premijer lijepo Jakovinu na kavicu pozvat i reci da nam ministarstvo poljoprivrede nije potrebno ustedit ce mo ministarsku placu tako losihsih ministara kao Jakovina imamo na preteku ovoj vladi.. da je premijer ozbiljnu reformu proveo moga je jos vise ustedit samo los odabir ministara bi na njega pao jer ih je on imenovao na funkcije kojima nisu dorasli... Tu sramotu bi tesko moga podnijeti pa nikog ni ne mjenja-smjenjuje osim dva-tri koja su vec zaboravljena...

VL
BM
Boris Markovic
12:25 24.09.2014.

@Daruvar_: Tko nije mogel predvidjeti? Tko god je sam mal pametniji znal je kaj ce se desiti kad se suga rasturi. Ali mene ni briga. Ja samo cijenim sahraniti se u Neovisnoj Hrvatskoj. Vise volim Hrvatsko Govno, neg jugoslavensku tortu.

VL
J6
jura 63
16:37 24.09.2014.

Dragi vođa : kada sam se prije 14. godina vratio iz Bruxellesa tamo su već razvrstavali otpad u razne kante za smeće .. šteta što nisi ostao tamo barem do 2050. godine da im se još uvijek diviš

VL
SV
sveznamdrugi
10:57 24.09.2014.

Novi premijer Tomislav Karamarko iznio je ideje i vizije a stari filozofira ali on više nije bitan Milanović

VL
AP
apolon
14:04 24.09.2014.

Posve točno! Od članka jedino sam pročitao naslov ostalo je nečitljivo, tko će normalan čitati ove nebuloze !

VL
DU
Deleted user
17:33 24.09.2014.

ma bravo predsjedniče <vlade, premijer nisi to valda znaš.........

VL
Avatar western_star
western_star
17:01 24.09.2014.

milanovicu...a ti kao da si izasao iz politbiroa. faca ti je toliko optimisticna . pa tebi se zivo j....za hrvatsku

VL
Avatar onaj koji uskoro dolazi
onaj koji uskoro dolazi
10:51 24.09.2014.

budu li HDZ-ovci ovakovi nece ni oni proc Bolje od vas Kukurikavaca.....zato HDZ-ovci pripremite se za guzenje..hehehheeh

VL
Avatar De Pavelys
De Pavelys
02:12 25.09.2014.

Koji kralj! Ne mislim to za njega često, ali danas ih je pregazio. U stilu "što se mene tiče vi ste iz......" Reče im... i ode... Za današnji nastup čista petica.

VL
DU
Deleted user
13:35 24.09.2014.

Da samostalno idu na izbore Šajeta i Vukšić pobijedio bi Šajeta ali Vukšić još ne uviđa što narod misli o njemu iako mu je to pokazano kad se kandidirao za Sabor i dobio 0.003 % glasova.

VL
BM
Boris Markovic
11:49 24.09.2014.

Zakaj u izvijescu nema o srbima? Zakaj ne pise kak su srbi najveci gadovi protivu kojih se moramo uvijek boriti? Zakaj se ne zahtijeva od srba njihovo kolektivno samoubojstvo? Sada smo EU i mozemo im to narediti.

VL
AN
anteS
23:43 24.09.2014.

Naš premijer je danas u saboru izjavio: "Hrvatska Vlada odgovara za puno više stvari od američkog predsjednika. Američka vlada u Washingtonu odgovara zapravo za vrlo malo toga u usporedbi s nama". Premijer je u pravu. Američka vlada i predsjednik odgovarajuaju samo za svjetski mir i još poneku sitnicu. Na Milanovićevoj vladi je puno veća odgovornost.

VL
CT
cto1965
07:05 25.09.2014.

ja sam samo čekao da kaže šta će napraviti sa uhljebima. kaže mile kako su svi očekivali da otpusti nekoliko desetaka tisuća njih, ali on to ne želi jer nije humano i ljudski. humano i ljudski je da mi koji punimo proračun realno zarađenim novcem hranimo godinama uhljebe i to sa cifrom od bar 3 milijarde kuna godišnje. to je humano i ljudski? da se mi ubijamo i otkidamo od svojih usta i usta naše djece kako bi ti prekobrojni, nepotrebni i nedodirljivi kočničari naših života humano i ljudski živjeli...ne treba nama stanje nacije niko objašnjavati. nacija je duboko podijeljena na nas i njih. zašto mi moramo plaćati uhljebe? neka nam samo objasni zašto moramo...

VL
DU
Deleted user
20:52 24.09.2014.

ne sumnjam da je samo govorio o sebi i kako mu je.

VL
VJ
vjerni
21:23 24.09.2014.

sjetio se svog voljenog sovjetskog saveza.....šalabajzer

VL
TR
Trajkovski
01:04 25.09.2014.

Princ Zoran Prvi o stanju nacije: "Ljudi, ma da je bolje ne bi valjalo!"

VL
« 1 2 3 4 5 6 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.