'Plačibaba Pupovac nastavlja s lažima: Djecu plaše tobom, ne mnome, crni Milorade'
"Milorade, nisi novinarima pokaz’o sve radosne objave moje. Opet cenzuriraš, kao u Novostima, kao u Kumrovečkoj školi.. čik, objavi, ako smiješ", stoji, između ostalog, u Milanovićevom odgovoru
Komentari 164
Kad se sjetim da nisam baš bio oduševljen pobjedom Milanovića na predsjedničkim izborima, zapravo mi sve više pokazuje koliko sam bio u krivu. Voljeli ga ili ne, barem imamo predsjednika koji se ne mora skrivati iza Plenkovića kao neki potrčko, već svima sve u lice, direktno i točno, govori. Kolinda nije bila ni blizu toga. Konačno da i toj bagri HDZ hobotnice netko stane na kraj, pa makar i samim otkrivanjem apsurda u kojem se Vlada nalazi. Zajedno s Pupovcem i sličnima.
ma neka ga pere netko treba! makar to neki zvali " kampanja za sdp" ali dosta mi tih manjina da se kurče i vladaju i meni i mojoj djeci odreduju kako ću živjet jos ovo malo zivota!!
HDZ preko svega predje ,samo im ne diraj Pupovca..
Zoki, najjači si. Imaš jaja ko u bika i svaka čast. Pa dosta mi je više i Pupovca i Plenkovića i njihove prostitucije i pametovanja. Kad slušam Plenkovića, pa imam osjećaj kao da je on Bogom dan, a mi svi budale. A u biti se radi o kukavici i dezerteru
Bravo predsjedniče. Nastavi raskrinkavati konačno bagru kradoljuba i onih koji ih podupiru. Posebno sudstvo, tu kaljužu i mulj društva. Bravo care.
Zoki lider desnice !!! Inache, upast cemo u zonu sumraka - “ljevicar i komunjara” Zoki napada najveceg Srbina u Hrvatskoj, a ljuti “desnicar” Plenki ga brani... E, sad mogu mirno krepat kad sam to dozivio...
zoki ...rescpect :D
Nas predsjednik me podsjeca na Lech Walesa,poljskog velikana koji je svoj narod poveo u borbu za bolje sutra.I sta je najbitnije,danas je Poljska najuredenija drzava od bivsih komunistickih drzava.
Istinu zbori. Pupi je tesko zlo
Bravo Zoki, gazi bandu!
malo zoki,malo maminjo..penisiranje ne prestaje
Gosp premijer i ostali, najavljivali ste tvrdu kohabitaciju !? imate ju !! Moze malo tvrdje ?
Bravo Predsjedniče RH!!! Svaka čast da se konačno netko u HR usudio reći punu I źalosnu istinu o ovoj plačipiçki I etnotrgovcu koji je kao nitko prije uškopio Adeze I participaciju u vlasti nevidjenu jos od 1990.
Plenki Pupi Zoki su sveto trojstvo plus sad nastup do kraja dana ima Vucic ide pomoc ugrozenom Pupiju i obrana srpskog naroda od ustaskih napada i tako redom predstave za dva najgluplja naroda Europe. A cijelo to vrijeme najmlađi i Hrvati i Srbi sad negdje na kolodvorima po HR i SR sa diplomom u rukama drže kufere i bijeze a ti bijedni mutavi narode nastavi pratit izreziranu predstavu jer i jedni i drugi ne znaju ništa sem toga 30 godina uvijek isto a narod polupismen i primitivan pada uvijek na iste fore !
G. Predsjedniče sve pet. Bravo
Imaš moj glas Zorane !
Predsjednik govori istinu, a istina boli.,,
Svi znamo tko je Pupovac. Nepotrebno se je spuštati na njegov nivo! Bilo bi dobro da predsjednik reagira po potrebama hrvatskog naroda, a ne onih koji bi rađe da tog naroda nema i da sve postane Banija!
Hahaha pobili se svoji...neka neka....bolje se ne mješat
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Haha,po ovo postaje sve bolje