Mihanović napao Stankovića: Ovo je šokantan ispad šovinizma prema Splitu
"Upravo mi je nevjerojatno bilo čuti da je voditelj svom gostu iz susjedne Srbije rekao kako svoje kolege iz Beograda uvijek savjetuje da ne dolaze autima beogradskih registracija u Split na ljetovanje", poručio je Mihanović.
Komentari 62
Od svega naj gore što ste takvi. Mrzite i Purgere a 10 mjeseci su "van dica u Zagrebu"
Gospodine Vice Mihanovicu, molio bih vas da demantirate lazova Stankovica i da negdje pozajmite beogradske registarske oznake koje ce te (privremeno) staviti na vas osobni automobil i parkirati par dana uz splitsku rivu.
Bio u par navrata kao Zagrepčanin u Splitu. Samo najbolja i najljepša iskustva. Super srdačni ljudi. U svakom žitu ima kukolja kao i u Zagrebu.
Ja sam iz zg pa se ne osjećam sigurno ostaviti auto parkiran u st, doktore mihanoviću.
Svi vj koji dolazite sa BG tablicama bolje vam je izbjegavajte Split.
Kradezovci i moral…
Stanković je samo rekao istinu.
Mihanovicu ne da ne dolaze s BG tablicama nego da nikako ne dolaze!
Nisam fan Stankovića ali ovaj puta nije ništa slagao.
pa u split ne smijes ni sa zg tablicama,a kamoli srpskim..budimo realni
Ljudi kad putuju u Split moraju kupovati hadjukove šalove da stave na zadnje sjedalo da im bude auto čitav kad se vrate ponovno kod njega bez obzira od kud došao to je istina.
Mihanović hiperventilira bezveze. Stanković je rekao istinu i nema tu nikakve uvrede. A gospodin hadezeovac neka prvo objasni paradigmu trajne propusnosti.
Nazalost bili hrpe slucaja gdje su porazbiljali aute sa srpskim registracijama u Splitu, a kad nema srpskih onda i zagrebacke. I obrnuto, u Zagrebu napadaju Dalmatince. Pa samo balkanski domorodci sirite te bezkrajne mrznje da vam se obije o glavu
Mandrili i Purgerima lupaju auta u Splitu , a kamo li Beograđanima , iako su Beograđani u najvećem procentu bili protiv oružanog rešavanja problema pri raspadu YU , a naročito u Hrvatskoj .
Splitska policija vjerovatno ima podatke o namjernom oštećivanju automobila zadnjih desetak godina, pa bi ih mogli javno objaviti. Jedostavno treba pokazati koliki je postotak oštećenih automobila u Splitu sa splitskim tablicama, od ukupnog broja automobila sa Splitskim tablicama i kakav je taj postotak za automobile s beogradskim i drugim tablicama.
Ma narvno, to nije istina. Split je prijateljski, dobronamjerni i gostoljubivi grad. Svakodnevni napadi na ljude druge vjere, boje kože i drugih uvjerenja, tamo sasvim su slučajni. Eto, baš sam se prisjetio kako sam jednom prilikom rentao sobu u jednom splitskom hotelu, došao sam naravno s svojim autom koji ima ZG tablice i recepcioner, izuzetno brižan i srdačan spličanin, zamolio me da preko noći parkiram na jedno skrovito mjesto koje mi je pokazao, kako bi i i ja i hotelski managment bili bezbrižni da mi je auto na sigurnom. Jednom sam ga parkirao preko bijela dana na pola sata u blizini MacDonaldsa. Po dolasku imao sam cijelom dužinom liniju napravljenu ključem ili nekim drugim oštrim predmetom. Naravno to je puka slučajnost. Bit će da je Stipe vračajući se sa picigina na Bačvicama nosio neki ormar pa slučajno zakačili moj auto. Da se zagrapčani ponašaju prema splićanima u Zagrebu, kao ovi prema zagrepčanima u Splitu, bila bi već revolucija. I to je interesantno, kako ne vole Zagreb, a svi dođu stanovat u njega.
Zar još niste shvatili kako se podjela i ocrnjivanje Hrvatske sve više i više šulja.
Sto im se sa BG tablicama moze dogoditi u Splitu to se moze zbog te registracije dogoditi svugdje u HR osim mozda u Istri i Rijeci. Onda, ako vec dolaze nama nek idu tamo gdje su ko medju svojima.
U svakom žitu ima i kukolja, tako i onih koji razbijaju tuđe aute. Naravno sramota za Split. I da, zar netko još gleda ovu emisiju? Kod mene teški bojkot svega što je antihrvatsko.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Meni su potrgali antenu sa ZG regom pa tak to vrlo su isključivi