Migrantska 10-člana obitelj u Austriji prima socijalnu pomoć od 6000 eura: 'Ne rade ništa i u sustav nisu uplatili ni cent'
FPÖ u svom predizbornom pohodu na vlast tvrdi da je sustav socijalne pomoći koji su stvorili “ÖVP i SPÖ” (narodnjaci i socijaldemokrati, op. prev.), omogućio “uzimanje tisuća eura neto mjesečno ne radeći ništa, a da se prethodno u socijalni sustav ne uplati ni cent”, uz opasku kako je ovo zakonsko pravo farsa za svakog Austrijanca koji svaki dan ide na posao
Komentari 40
Svaku socijalnu pomoc treba ukinuti nakon 3 mjeseca. Ako roditelji te djece ne mogu u 3 mjeseca da si nadju posao, neka se vrate od kuda su i dosli.
A što se može rekla bi moja baba, ”tito dao ženama prava pa više ne rađaju djecu„ Eto u Austriji istina nije bilo tite al imaju i oni diktatorčića svojih dosta.
Eh, te obitelji s tako puno djece - san naših nacionalista, demografa ... Pretpostavljam da bi i sami predložili takve potpore.
U Njemackoj se tako Ukrainci ponašaju. Druga polovica radi i uci jezik, kulturno nisu puno drukciji.
Čekaj malo..a što to nas briga???..pa nama se njemci i austrijanci smiju kad u našim medijima se objavi zabrinutost hrvata za njih- jer znaju da mi živimo daleko ispod njihovih standarda..dajte nemojte se brinuti za austrijance :pa oni su bogatijii i od Irske te daju svoj novac a ne naš!
Poluistine. Azilanti su zaduženi za demografiju. Pitajte Ursulu.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Albanci dolaze kod nas u Sloveniju. Žena i djeca na slovenskoj sociali a muškarci rade u Austriji.